lek. med. Anita Tarnowskalek. med. Anita Tarnowska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Jest zaprzeczeniem obiegowej opinii o służbie zdrowia.Rewelacyjna!. Nigdy nie zrozumiem, jak Szpital Marynarki Wojennej nie stworzył Jej warunków do rozwoju i wypuścił z tzw. rąk taką PERŁĘ.Leczy mnie od kilku lat i wraz z P. Doktor zdecydowałam się opuścić ww.placówkę,pod opieką której pozostawałam 63 lata.Jednak nigdy tego nie żałowałam i życzę Dr Anicie bardzo dużo zdrowia i satysfakcji

Polecam Panią Doktor!!! Jest bardzo kompetentną ,miłą i życzliwą osobą .Oprócz uroku osobistego ma szeroką wiedzę medyczną . Lekarz z powołania.

Lekarz z powołania.

Doktor Anitka jest najlepsza! od ok 8 lat jestem jej pacjentką. Nie zdziwiłam się jak kilka lat temu została wybrana przez pacjentów za lekarza roku najbardziej przyjaznego pacjentom. Dr Anitka oprócz bardzo miłej aparycji, bardzo miłego podejścia do pacjentów, jest przede wszystkim super mądrym lekarzem! Nie będę pisać więcej, ponieważ we wcześniejszych komentarzach zostało wszystko napisane. Z czystym sumieniem polecam doktor Anitkę każdemu!

Lekarka bardzo sumienna. Nie traktuje pacjenta rutynowo, potrafi go słuchać. Potrafiła pokierować mną i pomóc rozwiązać mój problem medyczny w naszym niezbyt przyjaznym systemie medycznym. Jestem już po udanym zabiegu usunięcia tarczycy. Bardzo jej jestem wdzięczny.

Jestem już po udanym zabiegu usunięcia tarczycy. Bardzo jej jestem wdzięczny.

Wspaniała Pani Doktor !!! Mila , uśmiechnięta ,wiele razy mi pomogła

Wspaniała Pani Doktor !!! Mila , uśmiechnięta ,wiele razy mi pomogła

Wysokiej klasy profesjonalizm, kultura osobista, empatia. Wspaniała Pani Doktor!

Jest to naprwdę niezwykła lekarka !!!!, uratowała mnie przed śmiertelną chorobą,na badaniach profilaktycznych, szybkie leczenie dało mi 100% zdrowia, dziś zapomniałam o chorobie..... Z całego serca DZIĘKUJĘ :)))))))))))))))))))

Właśnie tak wyobrażam sobie lekarza rodzinnego. Mam pełne zaufanie do Pani dr Tarnowskiej. Rozpoznała u mnie półpaścia ocznego oraz inne przyczyny złego samopoczucia, od razu rozpoczęła właściwe leczenie i skierowała na dodatkowe badania. Zdecydowanie polecam!

Polecam, zaufany lekarz, bardzo dobra. Chodzę do niej na polanki, Zaden lekarz nie znałazl u mnie zapalenie płuc, a ona wykryła odrazy, chociaż zdcie RTG nic nie pokazało.

Wspaniały lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Polecam!!!

Wspaniały lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Polecam!!!