lekarz Anna Czyżak-Bukato

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani doktor tak się spieszyła, że czułam presję szybkiego opuszczenia gabinetu. 100 zł. za 5 minut (4 lata temu) to chyba przesada.

Najgorszy lekarz jaki jest w Elblągu nie polecam nikomu jakiś koszmar jest dobra jak nic się nie dziej a jak pojawia się jakiś problem to masakra.

Korzystałam kiedyś około 6,5 lat temu z wizyty Pani Doktor, muszę powiedzieć że czas zmienia ludzi kiedyś pełna gotowość pomocy teraz kasa kasa kasa. Chodzę do niej znowu i SZOK!!!! KOSZT wizyty 80 zł zwolnienie L4 wystawia na 3 tygodnie, żeby pacjent był u niej i płacił dwa razy, i tak jak wszyscy piszą CIĄGLE SIĘ ŚPIESZY, zawsze wychodzę z poczuciem że jeszcze o COŚ nie zapytałam, bo jak tylko kase weźmie to kończy rozmowę i czeka ąż wyjdziesz. Byłam u niej 15 zwolnienie wystawiła do 29 bo przecież miesiąc ma 30 dni!!!! Jestem zawiedziona co pieniądz robi z człowieka. Leki przepisuje cholernie drogie, ale to też dla kasy!!!Kiedyś mam wrażenie ważny był pacjent a teraz kasa. Przykre!

Pani doktor uprzejma, lecz za mało czasu poświęca swoim pacjentkom. Byłam parę razy i została obsłużona tak szybko, że nawet nie poczułam, że byłam u lekarza..Przepisuje bardzo drogie leki i ma popodispywane umowy z firmami farmaceutycznymi i robiła ze mną ankietę o leku, który mi przepisała, i tak go nie kupiłam, bo był drogi. Powinna dokładnie zbadać pacjentkę i nie patrzeć tylko na kasę i nie przepisywać leków, na które mnie nie stać, chyba nie trudno się domyślić skoro mam 20, że nie stać mnie na drogie leki.

Byłam ostatnio u Pani Doktor. Jak zwykle bardzo miła i fachowa.

Byłam ostatnio u Pani Doktor. Jak zwykle bardzo miła i fachowa.

Byłam raz na wizycie prywatnej i uważam że pani doktor jest dobra ale nie wybrałabym jej za lekarza prowadzącego mojej ciąży,ponieważ zgadzam się z opiniami że jest za szybka nawet na wizycie prywatnej.

Bardzo długo byłam jej pacjentką. Pomogła mi, gdy miałam problemy zdrowotne i jestem jej za to wdzięczna, ale niestety muszę potwierdzić zdanie moich poprzedniczek, że wizyta u niej trwa bardzo krótko. Wszystko wytłumaczy, ale ma się wrażenie, że trzeba się szybko ubrać i uciekać, bo nie ma czasu.

godna polecenia , Pani dr, Bukato prowadziła moja ciążę do końca jestem zadowolona z wizyt, potrafi zainteresować się swoim pacjentem gdy coś pojawia się nie tak

trafiłam do niej z polecenia ale nie byłam zadowolona.Wszystko na szybkiego i byle jak

Miła i sympatyczna pani doktor,która prowadzi moją pierwszą ciążę.Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku gdyby nie jej pośpiech.Wszystko chciałaby wytłumaczyć w minutę i przyjąć kolejną pacjętkę.Choć jestem w miarę zadowolona z dr Bukato to przy następnej ciąży wybiorę innego lekarza,któremu nie będzie szkoda poswięcić dla swojej ciężarnej pacjętki czasu-za który płacę...