lek. med. Anna Dworakowskalek. med. Anna Dworakowska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anna Dworakowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

Specjalistka psychiatra oraz certyfikatowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, sekcja Psychoterapii, 1991r, lekarz z wieloletnim doświadczeniem wywodzący się ze Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, ul. Nowowiejska 27. Zajmuję się leczeniem: depresji, zaburzeń lękowych, nerwicą, chorobami wieku podeszłego, otępieniami i schizofrenią.

Pozytywne opinie krążące w internecie przekonały mnie do wizyty psychiatrycznej u dr Dworakowskiej. Mimo bardzo ciężkiego stanu, miałam nadzieję, że poczuję się na tyle bezpiecznie, że uda mi się opowiedzieć o moich problemach. Niestety bardzo się zawiodłam. Przestrzegam przed wizytą u dr Dworakowskiej wszystkie osoby, które cierpią z powodu różnych lęków i niskiego poczucia wartości. Podczas wizyty Pani dr stawiała wiele wniosków, które nie były spójne z tym, o czym opowiadałam, przez co czułam się nierozumiana i odnosiłam wrażenie, że dr Dworakowskiej nie zależy, żeby mnie wysłuchać. Czułam się też oceniana, wręcz krytykowana, a niektóre słowa Pani dr po prostu mnie zabolały. Wyszłam z gabinetu w gorszym samopoczuciu, niż byłam przed wejściem.

Pani Doktor jest lekarzem poświęcającym wiele uwagi pacjentowi. Jej skupienie na, często trudnym, problemie do rozwiązania pozwala na całkowite zaufanie jej wiedzy i kompetencji. Bardzo dziękuję Pani Doktor za opiekę i pomoc. Dziś mogę inaczej patrzeć na świat.

Pani Doktor jest konkretną i przyjazną osobą. Uważna w czasie wywiadu, nie narzuca swoich przekonań i interpretacji. Lekarstwa dobiera zwracając uwagę na ocenę stanu przez pacjenta (czyli przeze mnie). Polecam zdecydowanie osobom spostrzegającym swój stan jako problem medyczny.

Polecam zdecydowanie osobom spostrzegającym swój stan jako problem medyczny.

Doktor Dworakowska , jest fachowcem , umiejącą słuchać pacjenta i potrafi szybko wyleczyć MIŁA SERDECZNA -SUPER!!