lek. dent. Anna Gabryelska

3,9

Świetna pani doktor. Konkretna i dokładna, a przy tym miła, sympatyczna, szanująca pacjenta :) bardzo boję się wizyt u dentysty, potrafiłam wielokrotnie uciekać spod różnych gabinetów aby nie doszło do spotkania z lekarzem ale dzięki pani Gabryleskiej przestałam tak panicznie się bać. Polecam z czystym sumieniem, sama mam zamiar systematycznie odwiedzać jej gabinet ponieważ dała mi niesamowity komfort psychiczny, że nie muszę bać się bólu czy innych nieprzyjemności.

GORACO POLECAM Pania lekarz stomatolog ANNE GABRYELSKA w Zielonej Gorze - jest tak mila, ze w zyciu u takiego lekarza nie bylam;-)))) wszystko wytlumaczy i wyslucha- ATMOSFERA SUPER! Jest PROFESJONALISTKA i bardzo dokladna! Jeszcze raz goraco POLECAM POLECAM POLECAM!!! Bede leczyc moje zeby TYLKO u niej!!:) P.S. PO 2 latach od ostatniej wizyty u bylego dentysty, trafilam do pani Ani, bardzo sie balam, ale 1 zab juz bardzo mnie bolal! Ale ta pani szybko zdobyla moje zaufanie swoja uprzejmoscia- doktor jest PRZEsympatyczna! Wyleczyla mi kanowolo (4 kanalowego) zeba oraz inne ...

GORACO POLECAM
Pania lekarz stomatolog ANNE GABRYELSKA w Zielonej Gorze

- jest tak mila, ze w zyciu u takiego lekarza nie bylam;-))))
wszystko wytlumaczy i wyslucha- ATMOSFERA SUPER!
Jest PROFESJONALISTKA i bardzo dokladna!

Jeszcze raz goraco POLECAM POLECAM POLECAM!!!
Bede leczyc moje zeby TYLKO u niej!!:)

P.S.
Wyleczyla mi kanowolo (4 kanalowego) zeba oraz inne drobne ubytki, pokazala mi jak DOBRZE szczotkaowac zeby zeby byly caly czas zdrowe. Wyjasnila wszystkie moje watpliwosci, odpowiadala na KAZDE PYTANIE! a mialam ich troche, bo to byl moj pierwszy raz kiedy kanalowo zabki mi leczono- i bylo PRZYJEMNIE(az sama nie wierze ze opisuje wizyte u dentysty!).
POLECAM!!!!!!

Gorąco polecam Panią Anię. Dawno nie miałem kontaktu z tak fantastycznym lekarzem

profesjonalizm, 100% zadowolenia, prawie bezboleśnie, bardzo dobre podejście do pacjenta, mila sympatyczna atmosfera, ceny jak na polske przystępne, napewno jeszcze wróce na kontrole.

Wg mnie Pani doktor spełniła całkowicie moje oczekiwania jeżeli chodzi o lekarzy stomatologów. Kompetentna i uczciwa Pani stomatolog ,która jako jedyna właściwie zdiagnozowała przyczynę mojego bólu! Idealne leczenie kanałowe, praktycznie bez bólu. Szczerze polecam!

Bardzo uprzejma, znająca się na rzeczy Pani. Szczerze polecam.

Bardzo uprzejma, znająca się na rzeczy Pani. Szczerze polecam.

Lekarz na "piątkę". Pani doktor uratowała mi zęba, którego inny lekarz spisał na straty! Serdeczne pozdrowienia dla p. Ani.

Wspaniały lekarz. Miła,uprzejma i bardzo kompetentna. Polecam

Wspaniały lekarz. Miła,uprzejma i bardzo kompetentna. Polecam

Miła ,kompetentna, rzeczowa Pani doktor. Zdecydowanie polecam.

Miła ,kompetentna, rzeczowa Pani doktor. Zdecydowanie polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wszystko wyleczone ,no i mam wreszcie piękny uśmiech. Polecam!