lek. dent. Anna Gojny

Bardzo polecam!!! Korzystam z pomocy Pani doktor już ładnych kilka lat. Zawsze gdy była taka potrzeba otrzymywałam znieczulenie. Pani doktor miła i rzeczowa. Niezawodna i najlepsza w swoim fachu. W nagłych wypadkach zawsze można liczyć na profesjonalną pomoc. Odbudowa złamanego zęba - pełna profesja. A do tego ceny przystępne.

Nie polecam, robią na żywca na nfz nie zaproponują sami znieczulenia. Niemiła obsługa. Jak dentysta widzi że boli to tylko mówi "już już kończę" i jeszcze bardziej męczy pacjenta. Na bieżąco podczas dłubania dowiadujesz się co chce robić i nawet nic powiedzieć nie możesz. Nigdy z taką obsługą się nie spotkałem, na pewno już tam nie zawitam. W innych placówkach przed rozpoczęciem dłubania lekarz objaśni że da znieczulenie jak będzie bolało a tu nic, zero reakcji. Odradzam.