Pani psycholog Anna górska wykazuje sie ogormną empatia i świetnie rozumie swojego pacjenta , co zresztą widze sama po sobie . rezultaty sa ogromne po 3 miesiącach ;)

Bardzo pomocna terapia u Pani Anny Górskiej. Nerwica schowana gdzieś w kąt, daję radę normalnie żyć. strasznie mi pomogła!

Miałam stany lękowe oraz początki depresji . na szczeście dzięki terapii grupowej u pani Anny Górskiej wyszłam na prostą . Jest z nią na prawdę super kontakt ;)

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani Anny. bardzo delikatnie podchodzi do sprawy, kompetentna osoba, przyjazna...o wiele lepiej sie czuję chodząc do niej...widzę po swobie pewien progress...nie zamierzam póki co przerywać terapii!

Byłem na terapi indywidualnej . szukając odpowiedniego terapeuty z moimi problemami ,którymi były stres i przeciążenie , szukałem osoby , która będzie miała Certyfikat Psychoterapeuty Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Było to dla mnie bardzo istotne . Dlatego wybrałem panią Anne Górską , ponieważ takowy certyfikat posiadala . poza tym każdemu , kto ma jakies problemy polecam terapię indywidualna u niej , ponieważ słucha uważnie i bardzo trafnie rozumie swoje pacjenta .

Miałam totalny brak motywacji do działania , do tego gdzies tam dochodziły początki depresji . W moim przypadku uznałam ,ze lepszym wyjściem będzie terapia indywidualna . Jakos nie chciałabym chodzić na grupową . Również uczęszczałam na terapię do pani Anny Górskiej .zmiany widoczne sa juz po 3 miesiącach ,ale sama terapia jest dłuższa . Dzięki pani psycholog Annie Górskiej dostałam ogromne wsparcie .

Cierpiąc na silną nerwice , zdecydowałam sie na terapię indywidualną > Bardzo polecam panią Anne Górską . do niej trafiłam z czego bardzo sie cieszę . wyprowadziła mnie na prosto . osoba charakteryzująca się dużą empatią . i zawsze z uwagą słucha

Bardzo dobra Pani psycholog! dużo pamaga, cierpliwa, dobrze prowadzi terapię. wiedać ze lubi swoją pracę. ja się czuję u niej bardzo komfortowo! jest na prawdę bardzo pomocną osobą!

Hej . Wypowiem się i ja . Korzystałam z terapii pani psycholog Anny Górskiej z tego względu ,ze nietstety moje małżeństwo było zagrożone rozwodem . Wszystko wisiało dosłownie na włosku . nic tylko było czekać aż się przerwie . Na szczęście dzięki terapii u tej pani nasze małżenstwo się nie rozpadło .Poza tym widać ,ze jest to kompetentna osoba , która słucha i doskonale rozumie czyjes problemy.

w końcu zdecydowałam się z mężem na terapię dla par, mimo że na początku ciężko nam się było zebrać, ale to była świetna decyzja. pani Ania jest doskonałym terapeutą, zarówno wg mnie jak i mojego męża. potrafi poprowadzić rozmowę w taki sposób, że i ja powiem, co chcę i mąż, a przy tym się nie pokłócimy... naprawdę polecam, warto zainwestować w swoje małżeństwo...