lekarz Anna Kazimierczak

Pani doktor, poza ogromną wiedzą, jest także dobrym człowiekiem. Mam nadzieję, że to nie zmieni się nigdy. Doktor Anna Kazimierczak to naprawdę dobry fachowiec. Z mężem staramy się o dziecko i mamy nadzieję że dzięki pani dr już niebawem będziemy JE :)) mieć.

Dobry ginekolog .Miła i rzeczowa. Poświęciła dla mnie dużo czasu.Postawiła trafne rozpoznanie. Dobrze wyposażony gabinet w Medixie we Wrocławiu. Możliwość usg 34 4d.

PANI DOKTOR PROWADZI JUŻ MOJĄ 2 CIĄŻĘ , NIE NALEŻY ONA DO ŁATWYCH ALE DR KAZIMIERCZAK OTOCZYŁA MNIE FACHOWĄ OPIEKĄ, POLECAM !!

Pani doktor to fajna kobitka. Do tego cała wizyta zawsze przebiega w spokojnej, miłej atmosferze. Chodzę do niej zawsze na kontrolę i jak na razie wszystko jest ok. Polecam.

Złota kobieta! To mój pierwszy ginekolog - zdecydowanie nie zrobiła mi "stracha" przed tego typu badaniem. Środki antykoncepcyjne dobrała idealnie - nie mam żadnych skutków ubocznych. Sympatyczna, miła, kompetentna i troskliwa - wszystko, czego należy oczekiwać od lekarza.

Jestem zadowolona z Pani doktor - bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta - zawsze zyczliwa i delikatna - szczerze polecam

Szczerze polecam wszystkim dziewczynom w ciąży , doktor Kazimierczak to lekarka ,której można zaufać. Zapewnia doskonałą opiekę w ciąży. Na miejscu w Medixie można od razu zrobić usg 3D/4D + film. Dzieciątko mam nagrane. Rewelacja !!!

wreszcie trafilam na prawdziwego specjaliste. prowadzila moja ciaze. jest niesamowicie wrazliwa na problemy kobiece. polecam.

Polecam Panią doktor. Jest miła i kompetentna. Wszystko tłumaczy. Bardzo mi pomogła. Dzięki jej leczeniu udało mi się zajść w ciążę. Wcześniej leczyłam się u innych lekarzy przez kilka lat - bez rezultatów...

Bardzo dziękujemy dr Annie Kazimierczak z CDM Medix za sympatyczne i ludzkie podejście do mojej córki, a tak bardzo bała się ginekologa bo była pierwszy raz - pozdrawiamy gorąco. Renata