lekarz Anna Kazimierczak

Profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim dobre chęci to atuty Pani Doktor Ginekolog Anny Kazimierczak. Od 5 lat, znosząc ogrom diagnoz stawianych przez wielu specjalistów - straciłam wiarę żę jest dla mnie nadzieja. Na szczęscie wkoncu udalo się Pani doktor poprawnie mnie zdiagnozować. Własnie ta pani tego dokonała. Serdecznie polecam, świetna specjalistka! I.W. z Kalisza

PANI DOKTOR PROWADZI JUŻ MOJĄ 2 CIĄŻĘ , NIE NALEŻY ONA DO ŁATWYCH ALE DR KAZIMIERCZAK OTOCZYŁA MNIE FACHOWĄ OPIEKĄ, POLECAM !!

urodziłam dwójkę dzieci, rególarie kontroluję swójstan zdrowia, nie zaniedbuję badań, a to dzięki dr Kazimieczak. Jest najlepszym speclistą w swej dziedzinie, zawsze będę krzystać z jej usług- polecam WAM tą ginekolog !! Marzena.

PANI KAZIMIERCZAK JEST ŚWIETNYM I BARDZO PROFESJONALNYM GINEKOLOGIEM STWARZA BEZSTRESOWĄ ATMOSFEREĘ PODCZAS BADANIA. PRAED NIĄ CHODZIŁAM DO PARU INNYCH GINEKOLOGÓW ALE BYŁAM B. NIEZADOWOLONA. NAPRAWDE POLECAM- DOROTA Z WROCŁAWIA

wreszcie trafilam na prawdziwego specjaliste. prowadzila moja ciaze. jest niesamowicie wrazliwa na problemy kobiece. polecam.

Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego trafiłam i jakiego chyba można sobie wymarzyć. Świetna opieka nad dzieckiem i jego mamą - wspaniale !!!

Świetny lekarz. Wystawiam ocenę najwyższą . Spokojnie przekazuje informacje i tłumaczy jakie leki przepisuje. Odpowiada na pytania. Wyleczyła u mnie nieregularny okres i pomogła z zajściem w ciążę. Polecam!

Polecam wszystkim paniom. Byłam u Pani Anny kilka razy. Jestem bardzo zadowolona. Podczas wizyty miałam przeprowadzane badania. Miła atmosfera.Polecam

Szczerze polecam wszystkim dziewczynom w ciąży , doktor Kazimierczak to lekarka ,której można zaufać. Zapewnia doskonałą opiekę w ciąży. Na miejscu w Medixie można od razu zrobić usg 3D/4D + film. Dzieciątko mam nagrane. Rewelacja !!!

Bardzo dobry lekarz,miałam kontakt z panią doktor Kazimierczak w gabinecie w Centrum Medix i jestem bardzo zadowolona ,rzeczowa, konkretna, Polecam.