lekarz Anna Kazimierczak

Wspaniała ginekolog!!! Nigdy nie traci nadziei i nie pozwala na negatywne myślenie swoim pacjentkom. Badania przeprowadza szybko i bezboleśnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy, pocieszy, kiedy jest taka potrzeba. Po prostu człowiek !!!

Bardzo sympatyczna, miła. Super babka; nie owija w bawełnę, jak potrzeba to zleca dalsze badania żeby poznać przyczynę problemów a nie zbywa albo udaje że coś wie jak nie wie

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, konkretny, dba o dobro pacjentki i dziecka. Polecam każdej kobiecie, która chce zadbać o siebie już przygotowując się do ciąży jak i w trakcie jej trwania.

Miałam problemy bakteryjne i nadżerkę. Zgłosiłam się do ginekologa doktor Anny Kazimierczak do Centrum Diagnostyki Medycznej Medix . Wyleczyła mnie. To lekarz który ma potężny zasób wiedzy. Dziękuję.

Szczerze polecam i dziękuje za trafną diagnozę oraz pomoc. Pani dr to bardzo dobry specjalista. Profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki - jest przy tym bardzo delikatna i miła.

Swietny ginekolog-poloznik.Fachowo, milo i na temat . Blyskawicznie postawiona diagnoza oraz wprowadzone skuteczne leczenie. Polecam dziewczyny A. Kazimierczak !!!

Świetny lekarz. Wystawiam ocenę najwyższą . Spokojnie przekazuje informacje i tłumaczy jakie leki przepisuje. Odpowiada na pytania. Wyleczyła u mnie nieregularny okres i pomogła z zajściem w ciążę. Polecam!

Dr Anna Kazimierczak rzeczowo i profesjonalnie zajęła sie moim problemem. Rozwiązała uciążliwy problem nawracających infekcji. Osobiście uważam Ją za profesjonalistkę i miłą osobę. Polecam - Marianna

Pani doktor prowadziła moje 3 ciąże i zawsze czułam jej serdeczne nastawienie i ogromną życzliwość. :))) Oby więcej takich lekarzy:) Dziękuję p. Aniu. Polecam zdecydowanie!!

Pani doktor pomogła mi w walce z uciążliwymi bólami podbrzusza. Widać, że ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją wykorzystać. Według mnie bardzo dobry ginekolog.