lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Pani Doktor zupełnie bez podejścia do dzieci. Nie zainteresowana wizytą. Dziecko zestresowane po wizycie. Nie polecam, lepiej wybrać innego lekarza.

Szczerze polecam. Wiedza i kompetencja. Obszerny wywiad, trafne diagnozy. Miła i cierpliwa. Ma dobre podejście do dzieci.

Z Matopatu zrobiła prywatny folwark. Przyjmuje jak chce, kiedy chce i kogo chce. Rejestracja, godziny przyjęć są nieważne

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.