dr Anna Pardus

Pediatra, Pulmonolog

1,9
1,7

po wizycie u niby pani doktor,która stwierdziła u mojej dwu letniej córki lekko czerwone gardło ,dziecko w nocy trafiło do szpitala z zapaleniem płuc NIE POLECAM

kiedy próbowalam dowiedzieć się, co dolega mojej córce, pani doktor z wielką laską coś tam bąknela pod nosem, przewracając przy tym oczami... to byla nasza ostatnia wizyta u tej lekarki...!!!

Powiem tak , Pani pseudo doktór zniszczyła płuca mojemu dziecku, dziecko choruje na bardzo ciężki stopień astmy , gdzie Pani określiła że ma tylko kaszel i udaje bo chce na śiebie zwrócić uwagę , nie rozpoznawała zapaleń płuc w konsekwencjj liczne zrosty . Lekarz u którego obecnie leczę dziecko złapał się za głowe co za konował leczył dziecko. Dziecko ma dopiero 10 lat a jego płuca kwalifikują się na rente przez złe leczenie. Mam na nią dowody ponieważ po każdej wizycie kserowałam karte.

Zdecydowanie polecamy tego lekarza , jako jedyny lekarz na kilkunastu lekarzy którzy leczyli nasze dziecko przez 6miesięcy pomogła naszej córeczce po 2wizytach bo trzecia wizyta była już tylko kontrolna! Prawdziwy fachowiec!

Jeżeli chodzi o kompetencje Pani doktor, to nie mam jej nic do zarzucenia. Dość dlugo byla lekarzem mojego dziecka i nie bylo problemów, aż do momentu, kiedy kilka dni po wizycie domowej dowiedzialam się od znajomej, że wszem i wobec komentuje stan zdrowia i wygląd mojego dziecka. Jestem zniesmaczona i rozczarowana zachowaniem lekarki. Do tej pory myślalam, że tylko wiejskie baby zajmują się plotkami, a tu proszę... Przepisalam dziecko do innej przychodni.