lekarz Anna Pasterskalekarz Anna Pasterska - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Pasterska

Laryngolog

Doktor Anna Pasterska jest specjalistą laryngologiem z dwudziestoletnią praktyką. Zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani. Profesjonalne wyposażenie gabinetu pozwala na przeprowadzanie specjalistycznych badań laryngologicznych podczas wizyty, w tym badań endoskopowych i tympanometrycznych. Dr Pasterska trafnie diagnozuje i leczy choroby zarówno u osób dorosłych jak i dzieci. Kwalifikuje do zabiegów przegrody, migdałków oraz aparatowania słuchu.

Cena wizyty: 120zł

Zdecydowanie polecam. Długo szukałem dobrego laryngologa w Poznaniu z powodu częstych kłopotów z gardłem. Pani doktor wszystko dokładnie mi wyjaśniła, zleciła dodatkowe badania. Korzystam z pomocy Pani doktor już 2 lata, nie zawiodłem się, zawsze mogę liczyć na pomoc.

Na wizytę do gabinetu pani laryngolog trafiłam z moim synkiem przed kilkoma dniami. Wizyta byłą bardzo miła, doktor Pasterska okazała się mieć bardzo dobre podejście do dzieci. Nie skupiła się tylko na chorym uszku, ale sprawdziła wszelkie laryngologiczne obszary. Synek czuje się już dobrze. Polecam tego laryngologa dla wszystkich w Poznaniu.

Ból ucha nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Na szczęście pani Pasterska okazała się specjalistką od tego typu dolegliwości. Wytłumaczyła jak postępować w podobnych sytuacjach i zapisała skuteczne lekarstwo. Polecam!

Bardzo podenerwowana trafiłam do doktor Pasterskiej z moim synkiem, który łagodnie rzecz ujmując umieścił w swoim uszku ciało obce. Pani doktor, najpierw nas uspokoiła, później fachowo zabrała się do pracy. Po kilku minutach było po wszystkim, a Marcinek już wie od doktor Pasterskiej, że uszko nie jest dobrym miejscem na przechowywanie przedmiotów 

O Pani Pasterskiej dowiedziałem się dzięki wyszukiwarce google. Do umówienia się na wizytę przekonały mnie bardzo pochlebne opinie, które przeczytałem w necie. Mile zaskoczyło mnie to, że termin wizyty wyznaczono mi tego samego dnia choć było już po godzinie piętnastej. Kolejnym pozytywem było to, że poza chorym uchem Pani Doktor zajrzała też do drugiego ucha i nosa więc nie ogranicza się do minimum. Zawiodło mnie tylko trochę to, że aby się czegoś więcej dowiedzieć musiałem pytać bo w przeciwnym razie wyszedłbym tylko z receptą i kartką opisującą dawkowanie przepisanych lekarstw. Kiedy płaci się 100 złotych za piętnastominutową wizytę to oczekuje się chociaż krótkiego wyjaśnienia mówiącego choćby o przewidywanym okresie leczenia i ustąpienia objawów. Jako całość wizytę określam pozytywnie, jednak na pewno nie na 5... raczej 3+.

Nie miła obcesowa . Z opini pacjentów korzystających z wizyt prywatnych ,wynika że jest zupełnym przeciwiwieństwem przyjmując pacjentów w Poradni Publicznej . Osobiście sie o tym przekonałam . Zdegustowana

Nie miła obcesowa .

Zdegustowana

Doktor Pasterska to przede wszystkim najbardziej cierpliwy i oddany swojej pracy laryngolog i otolaryngolog w Poznaniu. Pewnego razu mój syn, mający okropny ból uszka, potrzebował nagłej wizyty. Było już po 18, a pani doktor przyjęła nas bez problemu. Innym razem przyszedłem do niej z kilkoma problemami na raz. Naturalnym byłoby obciążenie mnie dodatkową opłatą, ale i tym razem zostałem miło zaskoczony. Gorąco polecam!

Pani Doktor to przemiła kobieta i świetny fachowiec. Potrafi wysłuchać pacjenta. Interesuje ją cały pacjent i leczy go jako "całość" a nie tylko chore migdałki, zatoki czy ucho. Na pewno zostanę pod jej opieką tak długo jak będzie trzeba. Zdecydowanie polecam! P.S. Po 2 dniach od wizyty, po moim mailu z niepokojami dotyczącymi dalszego leczenia Pani Doktor SAMA do mnie zadzwoniła z zapytaniem jak się czuję. Coś niebywałego.... Dobry Lekarz i Dobry Człowiek....

Panią doktor znalazłam w internecie, kierując się komentarzami innych. Zostałam wraz z synkiem przyjęta o czasie, w poczekalni przemiła recepcjonistka. Pani Doktor miła, uśmiechnięta, wysłuchała wszystkiego, co mam do powiedzenia, dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, zwróciła uwagę na rzeczy, które umknęły innym laryngologom, podpowiedziała mi, jak radzić sobie z problemami uszu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała obawy. Czekała cierpliwie, aż synek się uspokoi do badania; badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko. po wyjściu na synka w recepcji czekała nagroda, przesympatyczna Pani zaproponowała również synkowi picie. Kolejna mama, przyszła na ...

Panią doktor znalazłam w internecie, kierując się komentarzami innych.
Kolejna mama, przyszła na wizytę z dwójką dzieci, Pani w recepcji zaproponowała, że zajmie się dzieckiem i w dodatku czytała mu książeczkę.
No z czymś takim jeszcze się nie spotkałam :))
Polecam i jeszcze raz POLECAM

Potrzebowałem lekarza od zaraz. Zazwyczaj nie korzystałem z usług prywatnych, jednak przez długie kolejki w przychodniach nie miałem innego wyjścia. Ból ucha cały czas nasilał się. Panią doktor wyszukałem w internecie. Był to pierwszy lepszy wynik jaki wybrałem z listy. Nie sądziłem, że najlepszy i ktoś tak szybko może mi pomóc. Nie dość, że dostałem prawidłową diagnozę i sposób w jaki mam sobie z tą dolegliwością poradzić, to w gabinecie panowała bardzo miła atmosfera, zero stresu i czekania na swoją kolejkę. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.