lekarz Anna Rączka

3,9

Jedna pani pisze że jak była na oddziale to się nasłuchała , inna że słyszała czy widziała ( a zrobiła coś z tym???? - nie...)- ja stwierdzam z własnego doświadczenia że Polacy to bardzo wredna nacja ( i jest z nimi coraz gorzej ) - dziwię się że jeszcze nie pozabijali się na wzajem ( ale już nie długo historia zatoczy krąg i będziecie płakać i pretensje mieć tylko do siebie ) . Zajmijcie się sobą i swoim życiem , a nie wdajecie się w dyskusje o której większość z was nie ma pojęcia . Chcecie aby coś było dobrze - to zacznijcie to zmieniać i najlepiej zacząć od siebie i bądźcie mniej roszczeniowi i wredni w stosunku do siebie. To całe nowe pokolenie to tylko by chciało ale od siebie nic... Życzę wam wszystkim zawistnym Polakom wszystkiego najgorszego - utopcie się we własnym szambie . a Pani Doktor - zostawmy ją w spokoju - swoje na pewno już odpokutowała.

Pani doktor wiem o Pani kłopotach i uważam że to nie fer Pani uradowała mi życie i teraz mimo ze mama dopiero 47 nie mam gdzie iśc będąc w szpitalu w Tarnowskich Górach 3 lekarzy po 2 czyli 6 odmowili leczenia a byłam po narkozie.Tylko Pani mnie oratowała tylko Pani ufam \ \

\
\

Najlepsza z najlepszych ! Najlepszy specjalista w Tarnowskich Górach. Wielu powinno się od niej uczyć człowieczeństwa !

Może i jest dobrym fachowcem, a może, miała zawsze tyle szczęścia, że do tej pory nikomu nic nie zrobiła, ale jak to mówią wszystko do czasu. Tylko przykre jest to, że niewinne dziecko musiało za to zapłacić i ile przez nią wycierpiała ta rodzina. Leżałam tam wtedy, po porodzie, dużo słyszałam i widziałam, po jej zachowaniu od razu szło się domyśleć, że jest nietrzeźwa. Piła, to miała siedzieć na tyłku, w domu, a nie do pracy się wybierać i to nie raz w takim stanie. Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą głupoty typu „wszyscy popełniamy błędy” ale, nie wszyscy są lekarzami, ta kobieta ma ratować ludzkie życie i to podwójne bo matki i dziecka. A gdyby tak, zamiast policzka przecięła tętnice, to co wtedy? zanim by zareagowała, to było by za późno. Ludzie opamiętajcie się, gdyby to wam się takie coś przydarzyło, to na pewno, nie pisalibyście na nią w samych superlatywach. Ta kobieta, powinna stracić prawa do wykonywania zawodu i to do końca swoich dni. Żeby już nie miała okazji, nikomu wyrządzić takiej krzywdy. Nie rozumiem też, postępowania całego personelu szpitalnego, jak przez tyle lat mogli kryć jej chorobę i przyzwalali na prowadzenie zabiegów. Przecież przy cięciu, asystują jeszcze inni lekarze i zapewne pielęgniarki i nikt nie wyczuł od niej alkoholu. To po prostu jest śmieszne, jak dla mnie, bo peszcież ktoś, kto nie pije to od razu to wyczuje.

Dr. Rączka jest świetnym specjalistą! Szczerze polecam ją każdej pani. Mnie bardzo pomogła za to serdecznie jej dziękuję.

20 lat opieki Pani Doktor i tylko JEJ opieki. Polecaw wszystkim kobietą a szczególnie tym młodziutkim które pierwszy raz doświadczają tak intymnych badań i zwierzeń

ludzie opamietajcie sie jak mozna pisac takie rzeczy jest to osoba kpmpetetna ona uratowala moje zycie za co jestem jej dozgadnie wdzieczna kto z was jest bez winy niech rzuci kamieniem wy kobiety jestescie daremne nie wszystkie ale wiekszasć jak nie mialyscie pieniedzy nie wolala od was i nawet leki dostalyscie wiec prosze zastanowcie sie jesli bedzie mosiala poniesc konsekwencje napewno poniesie jest czlowiekiam honoru i bardzo dobrym lekarzem i fachowcem takich jak dr ania jest bardzo malo wiec zastanowcie sie prosze

Chodzę do niej od 4 lat, moja mama dłużej. Bywałam u różnych lekarzy, ale lekarstwa które ona mi przepisywała zawsze działały i do tego były tanie. Jest bezpośrednia i na luzie, dzięki czemu nie ma skrępowania. Badanie przeprowadza bardzo delikatnie. Nigdy nie była przy mnie wulgarna ani nie czuć było alkoholu. Od mamy wiem, że miała problemy osobiste przez co wpadła w depresja i lubiła sobie wypić (ale zawsze w gabinecie była trzeźwa). Odnośnie całej tej sytuacja... nawet na trzeźwo zdarza się lekarzom zranić noworodka a niecały promil to przy ...

Odnośnie całej tej sytuacja... nawet na trzeźwo zdarza się lekarzom zranić noworodka a niecały promil to przy jej posturze jest jedno piwo. Czy wy wszyscy po piwie jesteście tak pijani, że ledwo stoicie na nogach? I nigdy nie wsiedliście za kółko po piwie? Nigdy nie poszliście do pracy na kacu (wtedy też miewa się promile)? Więc oby wam te aureole nie pospadały z głów!

Do dr. Rączki chodzę juz od 7 lat. Zawsze była miła, uprzejma, wzbudzała zaufanie. Prowadziła całą moją ciążę bez zastrzeżeń a sama wizyta u Niej w okresie ciąży była przyjemności. Raz nawet z wrażenia zapomniałam jej zapłacić, chciałam uregulować na kolejnej wizycie ale nie przyęła pieniędzy. Poród, mimo ogromnego bólu wspominam miło, Pani doktor co chwile przychodziła mnie badać, podnosiła na duchu, starała się rozluźnić napiętą atmosferę, nawet mojego męża postawiła na nogi jak zaczął się wahać czy być przy porodzie. To co zrobiła, rzeczywiście nie powinno się stać :( mogło dojść do tragedii, aczkolwiek mam nadzieję że wszystko się szybko wyjaśni i że wróci do swojej profesji, w czym była wg mnie fachowcem.

Znam panią Anne Rączke od 20 lat i jest to osoba o wspaniałym sercu , może to co się przytrafiło nie pokazuje ja w najlepszym świetle ale jakby połowa ludzi była taka jak ona ten świat byłby o wiele lepszy mam nadzieje że ta sprawa szybko się wyjaśni i pani doktor wróci do pracy ,wszyscy popełniamy błędy ale najlepiej ocenia się innych a najwięcej mają do powiedzenia ci którzy ja nie znają

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed