lekarz Anna Rogucka

2,1
2,4
2,2
2,2

Jeśli ktoś z Panstwa potrzebuje rzetelnej pomocy lekarskiej i nie patrzy wyłącznie na opinie wystawiane przez inne osoby to polecam wizytę u dr Roguckiej. Nawet BARDZO POLECAM.

Wstałam w dobrym humorze. Po wizycie u pani doktor musiałam łyknąć proszek na uspokojenie... niemiła, nie dała nawet dojść do słowa.. wyszłam od niej bardzo zdenerwowana

Negatywne jak i pozytywne opinie biorą się stąd, iż nie wszystko jest tylko złe, albo dobre. Szanujmy swoje opinie. Na pewno jest garstka osób, którym Pani doktor pomogła. Niestety ja do tych wybrańców nie należę. Niewatpię, iż "prostsze" przypadki oparte na jałowej pogawędce i garści pigułek na wszystko odnoszą taki, czy inny skutek. Z braku porównania człowiek uważa, iż jest super tylko dlatego, bo jest lepiej... a może po prostu inaczej? Liczy się też czas leczenia, który jest totalnie rozwlekany bo Pani doktor zwyczajnie nie kojarzy faktów. Druga opinia otworzyła mi oczy. W bardziej skomplikowane przypadki wchodzi rutyna i zwyczajnie realizuje "swój program". Ponadto Pani doktor jest bardzo mało empatyczna, a wręcz zamknięta w sobie. Na wiele sytuacji reaguje stresem. Kompletna strata czasu. Zmiana lekarza, podejścia do tematu jak i leków bardzo dużo mi dała...

Na koniec ciekawa sprawa z terminami bo coś może w tym być. Pierwsza wizyta gdyż to był pierwszy wolny lekarz. Zmienić termin wizyty też nie było problemem. Nic dziwnego, że ludzie uciekają. Co na to przychodnia?

Nie wiem jak Panią ocenić, bo niestety - albo właśnie stety - nie miałam przyjemności Pani poznać, bo zapomniała poinformować o odwołaniu wizyty. Brak szacunku, kompetencji i niezrozumienie z jakimi problemami ludzie do niej przychodzą. Nie dziwi mnie wcale ocena.

Nie dziwi mnie wcale ocena.

Absolutny brak szacunku i stawianie poważnych "diagnoz" po 5 minutach od pierwszej wizyty. Agresywna, niekompetentna, arogancka. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nikt z przełożonych nie reaguje na opinie i skargi.

Nie wiem, kto i dlaczego wypisuje te negatywy. Jestem pod stałą opieką tego lekarza i nie potwierdzam ani agresji, ani nieuprzejmości - jest dokładnie przeciwnie. W krytycznej sytuacji dr Rogucka okazała się wyjątkowo pomocna i cierpliwa. Mam wrażenie, że negatywne opinie pisane są przez osoby w trakcie leczenia, które ze względu na swoją chorobę mają problemy z prawidłową oceną rzeczywistości - to nie jest złośliwość ani sarkazm: sam przez takie schorzenia przechodziłem, więc wiem, jak wtedy odbiera się rzeczywistość i że łatwo można pomylić nieuprzejmość ze stanowczością, którą w pewnych sytuacjach lekarz-psychiatra musi się wykazać.

Nie polecam, chyba że chcecie rozchorować się jeszcze bardziej. Pani dr nie panuje nad swoimi emocjami, jest nieprzyjemna wręcz traktuje pacjenta jak w PRL, krzyczy, zarzuca nieprawdę, rzuca słuchawką. Sama po dłuższym kontakcie sprawia wrażenie osoby bardzo zaburzonej. Leczenie u tej Pani zakończyło się u mnie traumą.

Okropna lekarka , brak kompetencji . Nie pomogła swojej pacjentce w potrzebie , gdy jej stan psychiczny wyraźnie to komunikował , wręcz przyczyniła się do tego , że ten stan się pogorszył . Moim zdaniem taki lekarz nie powinien wykonywać zawodu .

stracony czas i pieniądze. wymuszanie nastepnych wizyt w celu korzyści materialnych. Wizyta miała trwać 1h15 min a trwała 1 h i już następny pacjent dzwonił do drzwi.

osoba nieuprzejma, niekompetentna, robi łaskę że przyjmuje pacjentów, zdecydowanie minęła się z powołaniem lekarskim