lekarz Anna Rogucka

2,1
2,4
2,2
2,2

Moje wrażenia po półrocznym kontakcie z Panią doktor są zupełnie inne, niż większości z Państwa. Czasu poświęcała mi zawsze wystarczająco dużo i motywowała mnie do wykrzesania z siebie jak najwięcej dobrego i konstruktywnego. Poukładałam sobie w głowie siebie po wizytach u tego lekarza. Nie przypominam sobie nigdy by była nieuprzejma lub arogancka. A może jest druga Anna Rogucka, lekarz psychiatra?

bardzo zawiodlam sie na pani doktor. mialam o niej dobre zdanie, lecz po ostatniej wizycie wszystko sie zmienilo. bez zdania racji potraktowala mnie gorzej jak psa. chce zaznaczyc jestem w ciazy, a ona tyle mi nerw zjadla swoim aroganckim zachowaniem. totalna olewka pacjenta. mam nadzieje ze ktos zrobi z nia porzadek. obrzydliwa baba. moja ocena -1. pomylila sie z powolaniem.

Pani dr bardzo szybko się z byle powodu obraża, chyba się "wypaliła" w leczeniu pacjentów.

Z wpisów wynika, że p doktor z roku na rok ma coraz gorsze opinie. Czy kogoś z jej pracodawców to interesuje? I co ma z tego pacjent, jeśli to jedna z nielicznych lekarek tej specjalności, u której są wolne miejsca...Nadal jest niekompetentna,nie rozmawia z pacjentem o jego chorobie, nie podchodzi kompleksowo do zdrowia, nie zna nowych leków i nie wzbudza zaufania - i co z tego?

Wyjątkowo niesympatyczna, opryskliwa, sprawia wrażenie niekompetetnej

Wyjątkowo niesympatyczna, opryskliwa, sprawia wrażenie niekompetetnej

Ta kobieta sprawia wrażenie zaburzonej, potrafi być agresywna i nieprzyjemna. Staram się unikać takich ludzi!

Lekarka bardzo chimeryczna. Przysypiająca na sesjach. Na pewno czesciowo z tego co słyszy na sesjach, a częsciowo pewnie z powodu godz. sesji, na które się umawia z pacjentami.Może czasami warto zostawić okienka w kalendarzu, aby mieć czas na zregenerowanie się?

Wszystko OK, leki przepisywane w odpowiednich ilościach, czestotliwość wizyt także, mój stan po kilku wizytach uległ znacznej poprawie a teraz się ustabilizował na satysfakcjonującym poziomie. Polecam.

Dzięki Pani Ani znowu zaczęłam normalnie żyć i przede wszystkim wiem po co żyje .

Pani doktor sprawia świetne wrażenie, szczególnie podczas prywatnych wizyt w domowym gabinecie... I to, niestety, jedyna jej zaleta. Jest fatalnym diagnostą, a raz postawionej diagnozy trzyma się do końca. Generalnie nie przeszkadza jej brak efektów leczenia. Przez 1,5 roku faszerowała mnie lekami, które nie tylko nie przynosiły poprawy, lecz nasilały objawy faktycznej choroby. Nie przyszło jej do głowy, by zweryfikować diagnozę albo spróbować zmiany leków. Doprowadziła mnie na skraj załamania, pozostając wobec tego niewzruszona i przekonana o słuszności swoich zaleceń. Gdybym nie wykrzesała z siebie resztek sił i nie zmieniła ...

Przez 1,5 roku faszerowała mnie lekami, które nie tylko nie przynosiły poprawy, lecz nasilały objawy faktycznej choroby. Nie przyszło jej do głowy, by zweryfikować diagnozę albo spróbować zmiany leków. Doprowadziła mnie na skraj załamania, pozostając wobec tego niewzruszona i przekonana o słuszności swoich zaleceń. Gdybym nie wykrzesała z siebie resztek sił i nie zmieniła w porę lekarza - prawdopodobnie nie pisałabym już tych słów.
Dodam, że w moim przypadku nie chodziło o leczenie jakichś szczególnie rzadkich czy skomplikowanych zaburzeń, lecz o zróżnicowanie depresji i nerwicy lękowej.
Nie tylko odradzam, ale ostrzegam!