lekarz Anna Smida

bardzo polecam Panią Doktor... w trakcie ciąży, która nie przebiegała prawidłowo pozwoliła mi cały czas czuć się bezpiecznie,mogłam liczyć na jej radę nawet poza godzinami dyżurowania.Również na oddziale miała czas i odpowiadała na wszystke moje i nie tylko bo również innych pacjentek pytania.Dziękuję Pani Doktor.

nAJLEPSZY LEKARZ W TARNOWIE. ZAWSZE POŚWIĘCA SWÓJ CZAS PACJENTOM INDYWIDUALNIE DO ICH POTRZEB, W WYNIKU RÓŻNYCH KOMPLIKACJI PODCZAS CIĄŻY PRZYJMOWAŁA MNIE DO GABINETU BEZ WSTĘPNEGO ZAPISYWANIA. W POCZEKALNI DOŚĆ DŁUGO CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ ALE WARTO BO W RAZIE JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI WSZYSTKO WYTŁUMACZY TAK PO LUDZKU. TROSKLIWA, JEŻELI TRZYMASZ SIĘ TEGO CO ZALECA CIĄŻA DOTRWA DO KOŃCA. USG KOSZTUJE 40ZŁ.

Witam panie:) ja chodziłam do doktor Smidy jeszcze w starym szpitalu i teraz właśnie chciałabym znowu zacząc do niej chodzić bo p[rowadziła moją pierwszą ciążę i lepszego lekarza napewno nie znajdę,tylko dzwonię na ten numer na krakowskiej już drugi dzień i nikt nie odbiera ,mógłby mi ktos podac numer do pani doktor Smidy? może być nr do gabinetu na ul.Sowińskiego byłabym bardzo wdzieczna.

jestem zadowolona oprocz jednej rzeczy, kiedy trafilam do szpitala bo zaczal sie porod, pani doktor smida (chodzilam cala ciaze do niej) ktora mnie przyjmowala do szpitala zamiast od razu skierowac mnie na sale operacyjna i zrobic cesarke bo mialam zatrucie ciazowe i cisnienie 160/110 kazala czekac, a na drugi dzien i tak mi zrobili ciecie, tylko po co czekali? lezalam 36 godzin bez wod plodowych

bardzo dobry lekarz. Miła i uprzejma. Poświęca odpowiednią ilość czasu na każdą pacjętkę. Zdecydowanie polecam jaką lekarza prowadzącego ciążę.

Pani doktor jest lekarzem wspaniałym, kompetentnym, budzącym zaufanie. Jestem zachwycona wizytą, teraz wiem do kogo zawsze mogę się udać :)

Rewelacyjna lekarka. Prowadziła mi drugą ciążę i była bardzo zadowolona. Ciąża zagrożona była i Pani doktor świetnie dba o pacjentkę. Polecam z czystym sumieniem! Dba zarówno o swoje jak i nie swoje pacjentki :)

Zdecydowanie mogę polecić Tego lekarza każdej kobiecie a zwłaszcza ciężarnej. Pani doktor jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, zawsze odpowie na każde zadane pytanie, kompetentna, bardzo dobrze tłumaczy. Po prostu jednym słowem wspaniała!! Żałuje tylko że od początku ciąży nie chodziłam do niej.

Zdecydowanie polecam Panią doktor Smidę wszytskim kobietom w tarnowie. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Przede wszytskim polecam kobietom w ciąży, które mają problem z wybraniem lekarza prowadzącego, co jest niesłychanie ważne!!! Wizyta albo prywatnie w gabinecie na krakowskiej lub w ramach NFZ w poradni przyszpitalnej. ja chodziłam prywatnie z moimi bliźniakami...koszt wizyty tylko 60 z: za każdym razem dokłany wywiad badanie fizykalne, usg, badanie ginekologiczne. W niedziele zgłaszam się nas oddział i w poniedziałek razem z Panią doktor przywitamy na tym świecie moje Maluchy... Jedyny lekarz który poświeca pacjentce bardzo ...

Jedyny lekarz który poświeca pacjentce bardzo duzo czasu...oczywiście jak się siedzi na korytarzu i czeka w kolejce to jest to denerwujace ze kobiety siedza w gabinecie długo....ale każda z nas oczekuje od lekarza poświeconeg czasu...a Pni doktor zdecydowanie poswieca go każdej pacjentce bez wyjatku.
Dodatkowo opanowana, usmiechnięta....Jednym słwem extra!!!

Najlepszy lekarz w Tarnowie!! Kompetentna, rzetelna, do pacjentki podchodzi indywidualnie, a co ważne nie zdziera kasy!! Interesuje się swoimi pacjentkami, zawsze doradzi, odwiedza pacjentki po porodzie i ma świetne poczucie humoru :)