lekarz Anna Smida

Bardzo sympatyczna, rzetelna i kompetentna Pani Doktor. Przeprowadza dokładny wywiad, wyczerpująco odpowiada na pytania, robi szczegółowe usg, poświęca pacjentce wystarczająco dużo czasu - szczerze polecam!

Witam! Chodzę do pani doktor z moją pierwszą ciążą. Ciężko było mi znaleźć kontakt do pani doktor, adres i telefon podany na tej stronce jest właściwy. Jeśli chodzi o opinie to potwierdzam, że jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Na pewno poleciłabym ją komuś kto pierwszy raz wybiera się do ginekologa. Delikatna, ale konkretna!

jestem bardzo zadowolona że znalazłam w końcu lekarza z prawdziwego zdarzenia,miła,kompetentna,duży plus że w gabinecie można sobie zrobić usg ,na pewno polece innym znajomym

W 100% mogę polecić Panią doktor.Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa,i jestem bardzo zadowolona, udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania rozwiała wszelkie wątpliwości,zleciła szereg badań w kierunku planowej w przyszłości ciąży.Jest miła uśmiechnięta, ma wspaniałe podejście do pacjenta.Koszt wizyty prywatnej to 60 zł

to Wspaniała pani doktor z powołania z progu wita uśmiechem zawsze pomocna człowiek czuje sie swobodnie i bez skrepowania . POLECAM !!!!!!!!!!!

często dobrego Lekarza rozpoznać po sposobie przekazywania złych informacji. Bez wątpienia jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Jak najbardziej polecam Panią dr Annę Smida. Jest naprawdę dobrym fachowcem i jest badzo sympatyczna.

Pani doktor Smida jest relwelacyjna!!!!! Miła, uprzejma, kompetentna! Polecam!!!!

Jestem zachwyconą tą lekarką. Poświęciła dużo czasu na omówienie mi różnych opcji leczenia. Wydaje się być kompetentna. Jest bardzo sympatyczną osobą z dużym doświadczeniem merytorycznym. Polecam:)

Polecam w 1000%.Chodze do tej lekarki od kilku lat i nigdy sie nie zawiodlam.

Polecam w 1000%.Chodze do tej lekarki od kilku lat i nigdy sie nie zawiodlam.