lekarz Anna Smida

Super kontakt z lekarka!Jest ok!Ja jestem zadowolana:-)Polecam:-)

Super kontakt z lekarka!Jest ok!Ja jestem zadowolana:-)Polecam:-)

Bardzo kompetentna, a do tego uprzejma, miła i skora do pomocy. Polecam wszystkim, szczególnie tym co idą po raz pierwszy.

Jestem z Pani doktor Smidy bardzo zadowolona i polecam Ja innym naprawde super lekarz;-)

NAJLEPSZA!!!! POPROSTU NAJLEPSZA!!!Pani doktor wszystko bardzo dokładnie tłumaczy a co najważniejsze ma niesamowicie pozytywne podejście do pacjentek i szczery uśmiech co powoduje bardzo przyjazna atmosfere i sprawia że wizyta u ginekologa nie jest wcale taka straszna :)

polecam lekarza w 100%. Byłam u wielu już ginekologów i teraz chodzę do Pani Smidy od pewnego czasu. Za każdym razem wizyta jest profesjonalna.Najlepszy lekarz w Tarnowie.

naprawde swietka lekarka! polecila mi ja moja mama,teraz ja polecam ja innym:) chodzilam do niej na sowinskiego w ramach NFZ, potem, gdy zaszlam w ciaze chodzilam do niej prywatnie, bo prywatnie od razu robi usg-za kazdym razem, czy to na NFZ, czy pywatnie, Pani Doktor starannie tlumaczyla mi sposob leczenia i czulam sie tak jakbym byla jej jedyna pacjentka:D to dzieki niej mam mala pchelke, ktora jest moim calym zyciem, bo mialam problemy podczas ciazy..byla przy mnie przy porodzie i nie wziela za to ani zlotowki. Jest kompetentna,i na pewno podczas kolejnej ciazy tez bede do niej chodzic:) dziewczyny, jesli szukacie porzadnego lekarza, to leczcie sie u dr Smidy:)

Super Super i jeszcze raz super. Pani Doktor prowadziła moją ciążę rok temu i wszystko przebiegło bez zarzutów. Teraz prowadzi ciążę mojej koleżanki, której ją poleciłam i też jest w 100% zadowolona.

Super Super i jeszcze raz super.

miła,sympatyczna pani doktor która stara się wszystko zrozumiale wytłumaczyć!

miła,sympatyczna pani doktor która stara się wszystko zrozumiale wytłumaczyć!

Lekarz z powołania- nie ulega wątpliwości!!!

Lekarz z powołania- nie ulega wątpliwości!!!

Bardzo dobry lekarz i fajna kobieta. Polecam z całego serca

Bardzo dobry lekarz i fajna kobieta. Polecam z całego serca