lek. med. Anna Stanisławskalek. med. Anna Stanisławska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Konsultant medyczny portalu ...

Konsultant medyczny portalu "W rytmie kobiety".
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Udziela świadczeń w zakresie opieki w ciąży, w tym ciąży o powikłanym przebiegu.
Przeprowadza zabiegi endoskopowe (histeroskopia, laparoskopia).

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- usg gineko...

Bardzo miła i konkretna Pani doktor ze świetnym podejściem do pacjenta. Pomoże w każdym problemie. Polecam w 100 %

Profesjonalne podejście, Pani doktor poświęciła mi dużo uwagi, wszystko wytłumaczyła i objaśniła. Nie mogę powiedzieć złego słowa, z całego serca polecam

Naprawdę super lekarz. Godny polecenia i zaufania. Cieszę się, że akurat do pani Ani się zapisałam, bo jest to osoba na właściwym miejscu. Niesamowite podejście po pacjenta.

Dr Anna Stanisławska jest bardzo uprzejmym i kompetentnym doktorem. Dziękuję Pani za poświęcony czas i łatwe tłumaczenie zagadnień o które pytałam.

Dużo tłumaczy więc nie trzeba o nic pytać :) Bardzo sympatyczna, nie wzbudza krępacji. Dba aby wykonywać profilaktycznie badania i przypomina o nich.

Przemiła, kompetentna pani doktor i równie wspaniały człowiek. Tłumy pacjentek mówią same za siebie :)

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam i już zostanę! Pani Doktor szczegółowo wszystko tłumaczy, jest miła, słucha, udziela pełnych odpowiedzi. Wyczuwa się troskę o pacjenta. Przy badaniu jest bardzo delikatna. Szczerze polecam.

Polecam Panią doktor całym sercem. Bardzo konkretna! Przekazuje dużo informacji i poświęca bardzo dużo czasu. Na wizytę jest 15 minut ale wizyta trwa minimum 20 a często dłużej

Bardzo miła i konkretna pani doktor, wszystko tłumaczy, również co zaraz będzie się dziać podczas badania, i cierpliwie odpowiada na pytania. Polecam!

Polecam w 100%! Pani doktor jest uprzejma i konkretna. Świetnie wszystko tłumaczy, poświęca tyle czasu ile jest potrzebne, przy czym badania wykonuje sprawnie i w delikatny sposób.