dr n. med. Artur Domerecki

Polecam lekarza chodzimy prywatnie zawsze znajdzie czas jak nie odbiera telefonu zawsze oddzwoni i zawsze Dobrze wyleczy mi dzieci niewiem skąd te negatywy ja z czystym sercem polecam

Niestety nie mam pozytywnych odczuć po spotkaniu z Panem Doktorem. Bagatelizuje problemy swoich pacjentów, pozniej nie odbiera telefonu, nie oddzwania. Ostatecznie wszystko skończyło się w szpitalu. Zdecydowanie nie polecam!

Godny polecenia, wszystko wytłumaczy, uspokoi rodziców. Zawsze jest pod telefonem, jak nie może odebrać zawsze oddzwoni. Chodzimy do niego od 4 lat z dziećmi. Nie zmienię na żadnego innego lekarza.

Super lekarz. Chodzimy do niego z dzieci od 3 lat. Zawsze pomoże. Jest pod telefonem. Dobry kontakt. Polecam !!!!!

Polecam !!!!!

Bardzo miły i kompetentny. Dużo uwagi poświęca małemu pacjentowi. Bardzo dokładnie wyjaśnia na czym polega problem ,, chorobowy''. Ma właściwe podejście do dzieci. A co najważniejsze - skuteczny !!!! Zawsze można na niego liczyć w nagłych sytuacjach. Polecam !!!

A ja jestem zawiedziny , namiary dostałem z polecenia od znajomej ktora go chwaliła w niebo głosy. Moja wizyta z dzieckiem skonczyła sie dla mnie niesmakiem i tylko znajmosc z mą znajomą trzymała mnie w ryzach by sie tam nie odezwać (smutny) Małemu poswiecił 4 minuty , a mojej kobiecie 35 minut (zajmuje sie tez upiekszaniem ciała ) oferował mej Pani zabiegi pielegnacyjne zamiast zajac sie dzieckiem . Na to by zwrócił uwagę u mojego małego na przykurcz kciuków odezwał sie cytuje "to nie choroba " a z tym tam do niego poszedłem . Dzis mały jest po operacji kciuków i sam sobie to zdiagnozowałem , a potwierdziłem u innych chirurgów i ortopedów . było to zapalenie pochewki przysciegnistej kciuka - wymagana operacja . Ja nie polecam są inni naprawde dobrzy .

Bardzo dobry pediatra. Jako jedyny pediatra podszedł do płaczliwości mojego syna z pełnym profesjonalizmem, nie zbywał nas " TO KOLKI, PRZEJDĄ PO 4 MIESIĄCU"! Zalecił podstawowe badania, późnij wdrożył leczenie i dziecko od razu zaczęło być spokojne, wesołe. A my jako rodzice uspokojeni, że nasze dziecko trafiło w dobre ręce. Pan doktor bardzo fajnie wszystko tłumaczy, poświęca nam dużo czasu. Polecam tego pediatrę w 100%.

Super lekarz . Zna się na tym co robi jest kompetentny zawsze pod telefonem . Polecam pana doktora .

Nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Spotkałam się z Panem Arturem w przychodni w Chorzowie. Mój synek bardzo często chorował a lekarze zawsze brali to jako przeziebienie, dawali leki, antybiotyk, pomagała a za kilka dni znowu było to samo. Trafiłam na pana doktora który stwierdził że coś jest nie tak skoro tak często choruje ... i to właśnie on jako JEDYNY skierował mojego synka na badania kompleksowe, dodatkowo na testy alergiczne i okazało się że te choroby są oznaką alergii. Jak ja potrzebowała recepty bez problemu i kolejek do mojego lekarza dostałam ją u pana doktora.
Jeśli chodzi o leczenie dzieci to według mnie nie spotkałam tak dobrego lekarza jak pan Domerceki, naprawdę polecam. Zgadzam się że może ma inne podejście niż np stare lekarki posiwiałe ale prawda jest taka że to że ktoś jest nieuprzejmy albo nie wiem nie uśmiecha się nie żartuje to nie znaczy że jest niekompetentny. Sama leczę się u lekarki dla dorosłych która wogóle się nie uśmiecha, nie żartuje, bada, diagnozuje daje recepte i tyle konkretnie i na temat ale skutecznie, więc naprawdę czasem pozory mylą. Mogę każdemu polecić pana doktora.

brak kompetencji, arogancja,stracony czas na wizytę nawet 2 minutową,Proszę uważać na pana doktora i szukać kogoś kto ma odrobinę serca dla swoich pacjentów .