dr n. med. Artur Domerecki

Świetny lekarz jest uprzejmy i kompetentny w tym co robi zawsze jest pod telefonem jesli nie moze odebrac to zawsze oddzwania Polecam

Wzywałam Pana doktora na wizyty domowe gdy mój syn był malutki był miły grzeczny ale niestety za bardzo mi nie pomógł no i cena też wysoka

Zdecydowanie odradzam !! Byłam dziś z córka na szczepieniu i jestem oburzona podejściem pana doktora. Był arogancki i opryskliwy. Nigdy więcej!!!

KAWAL IDIOTY ALKOHOLIKA CHODZI BRUDNY JEZDZI PIJANY ZADAJE SIE Z POLICJANTAMI Z KOMISARIATU V JEDYNIE CO W MIARE MU WYCHODZI TO SPONSOROWANIE NIEWIDOMYCH MALOLATEK ZLE LECZY CIUL W SUMIE JAK MOZE LECZYC JAK SAM IDIOTA MA COS Z DEKLEM STALY BYWALEC PSYCHIATRYKOW . JAK BEDE MIAL KIEDYS DZIECI I DOSTANA SIE W JEGO RECE TO MU WYPIRDOLE W LEB

zdecydowanie odradzam nie słowny i nie uprzejmy nie odbiera telefonów często nie ma go w pracy pani która pisze o swoim synku ALLanie to dobra znajoma i dla nich ma czas i domu i w szpitalu wykona wszystkie badania

w/g mnie to najlepszy Pediatra z jakim mój syn miał do czynienia.

w/g mnie to najlepszy Pediatra z jakim mój syn miał do czynienia.

Nie polecam. często nie ma Go w pracy.Brak kontaktu .Nie odbiera telefonów.

Nie polecam. często nie ma Go w pracy.Brak kontaktu .Nie odbiera telefonów.

polecam jak najbardziej:) miły, kompetentny, zawsze pod telefonem

polecam jak najbardziej:) miły, kompetentny, zawsze pod telefonem

Super lekarz naprawde polecam jak najbardziej

Super lekarz naprawde polecam jak najbardziej

Świetny lekarz,zawsze pod telefonem.Gdy mój syn Allan zle sie czuł zaraz pan doktor zrobił mu wszystkie badanie.Jestem mu bardzo wdzięczna za opieke nad moim synem Allanem.Polecam z całego serca tego lekarza.