dr n. med. Artur Domerecki

Pan doktor stwierdził u mojego rocznego synka zapalenie płuca.synek miał po leczeniu zalecaną kontrole,dzwoniłam do pana doktora codziennie ale niestety zawsze nas czymś zbywał,to go bolał ząb,to musiał jechać na spotkanie służbowe i tak przez tydzień aż w końcu zrezygnowałam i poszłam do innego lekarza.MYŚLĘ WIEC ZE WYSTAWIŁ BŁĘDNĄ DIAGNOZĘ.NIE POLECAM

Pan Dr. Dowerecki przyjmował moją córkę w szpitalu w Chorzowie, z powodu omdlenia w szkole. Jest Bardzo dokładny i kompetentny , budzi zaufanie , w bardzo szybkim czasie załatwił wizyte u specjalisty kardiologa w Zabrzu u Dr. Rycaja, z czego bardzo mu dziękujemy. Mama i córka.

Super lekarz zawsze pod telefonem.polecam

Super lekarz zawsze pod telefonem.polecam

naprawdę świetny lekarz, można z nim swobodnie porozmawiać o nękających młodych rodziców problemach, potrafi doradzić, rozwiać wszelkie wątpliwości, polecam

najbardziej kompetentny pediatra z jakim się spotkałam do tego miły ale wymagający. Polecam wszystkim tego lekarza bo oprócz tego, że jest dobrym pediatrą jest świetnym człowiekiem

Doktor Domerecki leczył mnie, moje siostry i moje dzieci! Tylko ten lekarz ma moje zaufanie! jest zdecydowany, zawsze pomaga i stara sie jak najlepiej, ma podejscie do dzieci, tylko tego lekarza moje dzieci sie nie boją, szkoda ze juz nie przyjmuje w przychodni :( ale jeśli nie pomoże pani doktor w przychodni z pewnościa zadzwonie po pana doktora => pomoże w 100% !!! POLECAM!!!!!!

POLECAM!!!!!!

jest po prostu dobrym pediatrą!!!!ma podejscie do dzieciaków i zawsze wyciagał moje pociechy na prostą.polecam tego lekarza z cała swiadomoscią.

Kilka razy wyleczył moje dziecko po leczeniu innych lekarzy. Sympatyczny, mądry, dokładny,....... Ufam mu bezgranicznie!!!