lek. med. Artur Gaplek. med. Artur Gap - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Gap

Lekarz medycyny, specjalista II stopnia chirurg ortopeda traumatolog, doświadczony implantolog.
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku ...

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny(www.msz.czest.pl).
Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: mikrochirurgia, artroskopia, nowoczesne technologie chirurgiczne

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest centrum medycznym, które powstało z połączenia najnowocześniejszych technologii i pasji do medycyny. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną składową centrum jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i gwarantujemy przy tym kompleksowość rozwiązań.

Pana dr Gapa oceniam na ocene 5 , ponieważ jest bardzo doswiadczonym specjalista ortopeda, jego kompetencja i skutecznosc leczenia jest znakomita. Polecam

Jestem bardzo zadowolna z wyboru pana dr Gapa. Naprawde przyjemny ortopeda bardzo inteligentny, szybko stawia diagnoze, i leczenie rowniez jest bardzo kompetentne.

Uprzejmy, doświadczony, rzetelny dr Gap jest najlepszym specjalista ortopeda. Bardzo przyjemna atmosfera.

Profesjonalny, bardzo doświadczony ortopeda, z fajnym podejsciem do czlowieka.Potrafi dokladnie wszystko wytlumaczyc i dlatego tez proces leczenia jest skuteczny i bez zarzutów. Mialem problem ze stawami w obrebie kolan, probowalem wszystkiego ale bez skutecznie. jestem wdzięczny panu dr Gapowi.

Kompetencja, kompleksowosc podescia, tlumaczenie i wyjasnienie choroby, uprzejmosc, konkretnosc oraz trafnosc diagnozy oceniam ortopede Gapa na ocene 6 z plusem.:):):):):)

Skuteczność, kompetencja,szybka i trafna diagnoza tak można opisać po krótce pana dr Gapa. Bardzo duze doswiadczenie, wkoncu moge powiedziec o ortopedzie same pochwały. Polecam wszystkim !

Jestem zadowolony z efektów leczenia pana dr Gapa, szybko zdiagnozował moje schorzenie dotyczące stawu barkowego. Polecam

Godny odwiedzenia, godny polecenia konkretny specjalista ortopeda z fajnym podejsciem do kazdego. Skutecznosc wyleczenia i szybkiej diagnozy na 100%

Naprawde ciesze sie ze moglam dostac sie do tak dobrego lekarza. Profesjonalizm na 100% bardzo mily i sympatyczny Polecam !

Jestem zadowolona z wizyty u dr Gapa. Zaangażowany, doswiadczony, bardzo konkretnie podchodzi do sprawy. Do dr trafilam przypadkiem z kontuzja kolana, poniewaz długotrwale byla odczuwana leczylam sie u wielu specjalistow ale nic nie dawalo pozadanych efektow. Jestem teraz szczesliwa :) polecam