lek. med. Artur Gaplek. med. Artur Gap - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Gap

Lekarz medycyny, specjalista II stopnia chirurg ortopeda traumatolog, doświadczony implantolog.
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku ...

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny(www.msz.czest.pl).
Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: mikrochirurgia, artroskopia, nowoczesne technologie chirurgiczne

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest centrum medycznym, które powstało z połączenia najnowocześniejszych technologii i pasji do medycyny. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną składową centrum jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i gwarantujemy przy tym kompleksowość rozwiązań.

Jestem po pierwszej wizycie i naprawdę wszystkim polecam pana doktora Gapa, świetny specjalista, kompetentny, potrafi się zająć pacjentem, i konkretny co dla mnie jest najważniejszą cecha lekarza.

Ortopeda bardzo dobry. Chyba nigdy dotąd nie miałem okazji takiego poznać. Polecam z całego serca 100% satysfakcji i zadowolenia !!! www.klinikajurajska.pl

Rzetelny, zaradny, skuteczne leczenie, bardzo mila atmosfera. Polecam ! super lekarz! Taki ortopeda rzadko sie zdarza.

Uważam ze dr Gap jest świetnym specjalista w leczeniu kontuzji sportowych, wszelkich urazów i obrażeń ortopedycznych. Sam uprawiam wszelkie sporty. chyba juz odwiedzilem wszystkim jakich mozna znalezc ortopedow w Częstochowie. Przypadkiem bedac w Centrum medyczne Jurajska trafilem wlasnie na Gapa.Zadowolenie na 6 !

Bardzo sie ciesze ze trafilam wlasnie do dr Gapa. Polecam wszystkim. fachowiec, a przy tym swietny specjalista!!!!!!

Polecam wszystkim uslugi medyczne pana dr GApa. Wspanialy lekarz i czlowiek . Takich lekarzy powinno byc wiecej.

Godny polecenia lekarz ortopeda dr Gap. 100% kompetencji, zyczliwosci, prawidlowe podejscie, szybka diagnoza.

Konkretny, szybko diagnozuje schorzenie, cierpliwy, miły ogolnie bardzo dobry specjalista Polecam klinikajurajska.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klinikajurajska.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super specjalista. Polecam wszystkim!!! Bardzo miły, znajacy sie na rzeczy lekarz !!!Centrum Medyczne Jurajska naprawde polecam do skorzystania.

Super specjalista. Polecam wszystkim!!!

Świetny specjalista! znający się na rzeczy, konkretny, szybko diagnozujący schorzenie. Miałem problemy ze stawami w obrębie kolan. Nie mogłem uprawiać żadnego sportu, miałem problemy w czasie chodzenia biegania.Teraz wszystko jest w porzadku dzieki dr Gap!!!!!!!!!!!