lek. med. Artur Gaplek. med. Artur Gap - zdjęcie profilowe

lek. med. Artur Gap

Lekarz medycyny, specjalista II stopnia chirurg ortopeda traumatolog, doświadczony implantolog.
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku ...

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989. Od kilku lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny(www.msz.czest.pl).
Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: mikrochirurgia, artroskopia, nowoczesne technologie chirurgiczne

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest centrum medycznym, które powstało z połączenia najnowocześniejszych technologii i pasji do medycyny. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną składową centrum jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i gwarantujemy przy tym kompleksowość rozwiązań.

Jestem zadowolona z wyboru pana doktora Gapa.Profesjonalne podejście do pacjenta z pasja i sercem. W pełni wróciłam do zdrowia. Gorąco polecam !!!! klinikajurajska.pl !!!!!!

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora Gapa. Jest naprawdę w 100% zaangażowany w to co robi. Tworzy bardzo dobry kontakt z pacjentem. Ciesze się ze do niego trafiłam inaczej dalej zmagałabym się ze schorzeniem.

Bardzo dobry lekarz. Trafnie i szybko diagnozuje schorzenia ortopedyczne. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo przyjemna atmosfera. Polecam !