lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Ponoć im później usuwa się migdały tym większy może być ból:( Być może...ale nie u Doktora Ramdowara:)) Ten zabieg miał miejsce kilka lat temu latem i ...Wielkie NIC!!! Zero bólu, zero niemiłych doznań:))) Ostatnio Doktor Ramdowar zajął się moim krwawiącym nosem, dodatkowo z krzywą przegrodą... Znieczulił, podłubał, postukał młotkiem (6 razy:), zszył co trzeba, a ja tylko podglądałem przez dziurkę w zielonym materiale zasłaniającym twarz, co On mi tam manipulował przy nosie. Cały czas stosowałem się do "żołnierskich" poleceń Doktora Ramdowara i... po sprawie. Znów Zero Bólu&Dyskomfortu. 10 dni po zabiegu pojechałem z narzeczoną na wyprawę: Upojna Wenecja-Upalna Istria;)! Byłem pod mega-wrażeniem jak mój nos znosił te nieznośne warunki pogodowe, zero krwawienia z nosa, zero stresu. Doktor Ramdowar to fachowiec na każdym z etapów zajmowania się pacjentem. Podczas diagnozowania wnikliwie zgłębia problem, nie tylko z perspektywy laryngologicznej. W trakcie operacji trzeba Mu asystować (nie ruszać się, acha przed zabiegiem usuwania migdałków zalecam nie jeść czekolady i nie pić pepsi;))), bo inaczej Pan Doktor może się wściec!!! Po zabiegu z wyczuciem przeprowadza oczyszczanie nosa oraz zaleca całą gamę pomocnych maści i innych skutecznych preparatów. Pragnę podkreślić raz jeszcze fakt, że obydwa zabiegi oraz czas po nich były BEZBÓLOWE. Dziękuję Panie Doktorze! A nieprzekonani, niech po prostu sami spróbują. WARTO mieć wreszcie ŚWIĘTY SPOKÓJ i problem z głowy i z nosa... oczywiście;)))!!!

bardzo dobry lekarz, zabieg wykonany perfekcyjnie, bardzo dobre podejście do pacjenta co ważne, polecam każdemu pełen profesjonalizm

Cudowny człowiek i lekarz! Najpierw trafiłem do doktora z polecenia kolegi, którego operował parę lat temu na prostowanie przegrody nosa. Ja zwlekałem przez te lat, ciągle się bałem bólu, ale w końcu już nie dawałem rady w kopalni na dole z cały czas przytkanym nosem. Zgłosiłem się do przychodni na Bema, gdzie doktor mnie zbadał, usunął zrost w środku nosa co mi już pomogło i skierował na operację. Czekałem ponad rok, doktor mnie prowadził w przychodni i wypisywał dobre leki co parę miesięcy abym mógł funkcjonować z oddechem przez nos. Gdy trafiłem na wspaniały oddział laryngologii MCZ, doktor mnie operował 100% bez boleśnie. Tylko czułem początek znieczulenia. Nawet pospałem w trakcie, tak mi dobrze znieczulił nos. Pierwsze dwa dni były trochę ciężkie, ale po oczyszczeniu nosa u doktora zaczęło się z górki. Teraz nos mam zagojony i oddycham nim jak nigdy. Żona mówi, że nie chrapię i jest szczęśliwa. Doktor zrobił kontrolę co 2 dni po operacji. Jestem bardzo zadowolony z efektu i polecam wszystkim tego prawdziwego specjalistę!

Bardzo miły i dobry Pan doktor. Dziś byłem z synkiem w poradni w Polkowicach i jesteśmy zachwyceni kulturą i podejściem do dzieci tego lekarza. Wytłumaczył mi w prosty i logiczny sposób co dokładnie jest przyczyną dolegliwości mojego dziecka i co zamierza uzyskać wprowadzonym leczeniem. Dostałem skierowanie na operację i chciałbym aby doktor ją wykonał na oddziele w Lubinie. Polecam tego doktora bardzo.

Doktor prostował mi przegrodę. Rewelacja. Oddycham teraz pełną piersią, śpię dobrze, wcześniej była to męka pańska, zabieg i rekonwalescencja bezbolesna, do tego świetny lekarz i człowiek o wysokiej kulturze i wiedzy. Polecam szczerze i dziękuję. Żałuję, że wcześniej nie wybrałem się na tę operację. Koledzy mówili, że to boli itd, ale żaden z nich nie miał tego robionego. Teraz też przekonałem kilku z nich, że warto na prawdę.

Witam. Kilka lat temu nie usunięto mi w całości jednego z migdałów podniebiennych i teraz muszę znowu przezywac to po raz drugi... Od razu skierowałam się do dr. Ramdowara, bo przeczytałam o nim same dobre opinie i się nie zawiodłam. Inny lekarz nie widział problemu, a ten dr powiedzial zupelnie co innego i za 2 tyg. mam zabieg ponownego usuwania migdała. Chciałabym żeby on wykonał zabieg :) Bardzo ciepły i uprzejmy lekarz!

Dawno nie spotkałem tak dobrego i mądrego lekarza. Bardzo jasno wyjaśnił mi wszystko o moich kłopotach zdrowotnych, jak leki mają działać i pomoc. Po tygodniu terapii jest już doskonale. Mam kontrolę za miesiąc i już jestem bardzo wdzięczny doktorowi. Bardzo, bardzo polecam. Fachowiec.

Byłam u doktora w przychodni z wielokrotnie nieskutecznie leczonymi zatokami. Doktor powiedział, że czeka mnie operacja przegrody i błony śluzowej nosa aby było dobrze na zawsze ale do tego czasu dał mi leczenie, po którym czuję się lepiej niż kiedykolwiek od wielu lat. Super lekarz, chciałabym aby mnie operował. Polecam.

Wszechstronny, skuteczny i porządny lekarz - fachowiec. Bardzo mi pomógł. Polecam, dziękuję i pozdrawiam. TM

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo się przyłożył do moich przyłożył do moich kłopotów zdrowotnych, wysłuchał, poradził, postawił trafne rozpoznanie i zaordynował leczenie, które przyniosło szybki i trwały pozytywny skutek. Wielkie podziękowania dla doktora, którego mogę z ręką na sercu polecić za podejście do pacjenta, wiedzę i fachowość.