lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Absolutnie nie zgadzam się ze złośliwym i nawiedzonym/ną poprzednikiem/poprzedniczką. Leczę się cała rodziną od ponad 5 lat u doktora, tak jak wielu z moich znajomych, których doctor także doskonale operował. Jest bardzo dobrym i mądrym lekarzem, z podejściem do pacjenta z akcentem na prostym wyjaśnieniu schorzenia oraz jego leczenia. Bardzo polecam doktora Baboo, nie tylko jako laryngologa pierwszej ligi ale jako człowieka i lekarza, bo posiada ogromną wiedzę medyczną poza laryngologią.

Niestety nie polecam nikomu tego lekarza jest zupełnie inaczej śmie sądzić iż opinie pozytywne są autorstwa samego doktora, żałosne

Polecam tego lekarza. Zrozumiale wyjaśnił chorobę i dobrze trafił z lekami

Polecam tego lekarza. Zrozumiale wyjaśnił chorobę i dobrze trafił z lekami

Lekarz jakich mało. Kultura, wiedza i podejście na bardzo wysokim poziomie. Wytłumaczył mi w prostych i zrozumiałych słowach co mi dolega i dlaczego. Zastosował leczenie nie drogie a skuteczne, które mi bardzo szybko pomogło i teraz jestem zdrów i bardzo zadowolony z wizyty u doktor Ramdowara, którego bardzo polecam.

Ogromne rozczarowanie. Na pewno ma wiedzę i możliwe, że jest dobrym fachowcem ale nie umie słuchać pacjentów. Miałam wrażenie, że uważa się za nieomylnego i "Boga". Sama mam duży kontakt z pacjentami i nie wyobrażam sobie takiego podejścia do chorego. Leczę się ponad 10 lat i wszystko wiem na temat swojej choroby, sama umiem ocenić zaostrzenie objawów i określić leczenie. Pacjenci przewlekle chorzy mający doświadczenie sami podpowiadają co im pomaga a na co "nie idą". Trzeba tego wysłuchać a nie wymądrzać się. Medycyna niestety polega na dobrej diagnozie i trafieniu w leczenie.Przy dłuższym leczeniu organizm przestaje reagować na leki i należy szukać nowych rozwiązań. Niestety doktor nie dał mi powiedzieć niczego co chciałam przekazać. Potraktował mnie jak idiotkę, która nic nie wie, nic nie rozumie a żąda cudu. Owszem opowiedział mi wszystko o mojej chorobie, tłumaczył to co wszystko wiedziałam, przepisał leki, które zażywałam bez efektu parę lat temu, wysyłał mnie do innego specjalisty. Wiem, że pacjenci potrafią wymyślać cuda, narzucać swoją myśl nie mając zielonego pojęcia o istocie swojej choroby. Pan doktor potraktował mnie jak intruza. Szanuję osoby mające swoje zdanie i zasady, kogoś, kto umie powiedzieć NIE bo nie jest to zgodne z jego przekonaniami. Liczyłam się z taką możliwością ale potraktowanie pacjenta jak " śmiecia", bo ja pan i władca tu rządzę, to lekki przesadyzm. Gdyby mi ktoś opowiadał o takim potraktowaniu, nie uwierzyłabym, ale sama to przeszłam i doznałam szoku, że tak można. Na pewno więcej nie zobaczę tego Pana, chyba, że on trafi do mnie jako pacjent( a życie płata różne figle). Żałuję, że straciła dwie i pół godziny czekając na wizytę i że parę dni nie mogłam otrząsnąć się z tego szoku, który zafundował mi doktor. Nie umniejszam jego profesjonalizmowi, którego tak właściwie nie poznałam.

Świetny, troskliwy i oddany lekarz. Bardzo dobry fachowiec, wyleczył moje zatoki szybko i skutecznie. Polecam.

Jednym słowem - SUPER! Zoperował szybko i bardzo dobrze, bez zbędnego bólu, a efekt rewelacyjny. Nie skończyło się na operacji, zadbał o mnie bezinteresownie przez cały pobyt w szpitalu i skontrolował po 5 dniach. Czuję się świetnie, co najważniejsze, wysypiam się w końcu po wielu latach męczarni z przytkanym nosem i kropelkami nierozłączkami, które już nie potrzebuję! Wielkie wyrazy szacunku za fachowość i podziękowania jeszcze raz doktorowi. Polecam bardzo!

Bardzo kompetentny, w kontakcie z pacjentem miły, odsłania tło choroby i tłumaczy na czym polega oraz jakie leczenie przyniesie najlepszy i trwały efekt. Operował mnie bezboleśnie, efekty szybko nadeszły i wszystko się błyskawicznie zagoiło. Jestem doktorowi bardzo wdzięczna za pomoc oraz rewelacyjne leczenie. Polecam innym pacjentom z kłopotami laryngologicznymi, bo warto!

Jakaś to nawiedzona osoba pisała z tego co widać, o mentalności nadal "wszechobecnej" komuny. Służy służący, a nie lekarz. Lekarz bada, diagnozuje i leczy, a nie służy! Ten akurat lekarz nie ma pracy bo są pacjenci, lecz bo ciężko, długo, i widać że bardzo dobrze się uczył, jest dziś znakomitym fachowcem, z charakterem przyznam, ale wszechstronnym,o ogromnie szerokiej wiedzy medycznej, przekraczającej granice jego wybranej specjalizacji i potrafi naprawdę wiele dobra. Nie musi płaszczyć się przed żadnym pacjentem, który ma często własną teorię a zna się na medycynie tyle co na fizyce jądrowej i ma przekonanie, że jednak zna się najlepiej, a "sługa" zrobi jak sobie "obzdurał" pacjent. Konkretny facet z doktora, który naprawdę wielu, wielu osobą pomógł ze zdrowiem, ale i w życiu, bo się teraz poznaliśmy lepiej na gruncie pozamedycznym. Wstyd, że są tacy, którzy na niczym się nie znają a oceniają innych. Powinni trochę się spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie co wiedzą. Ja też miałem spięcie z doktorem, ale tak postąpiłem, czyli przemyślałem co powiedział i zrozumiałem. Miałem odwagę przeprosić za swoje zachowanie, bo gdyby nie on, to nadal byłbym chory. Zdałem sobie sprawę, że przez długi miesiące odwiedzałem różnych specjalistów, najczęściej prywatnie,wydałem mnóstwo pieniędzy na co, na uśmiechy i miłe słówka, ale odpłatnie oczywiście, a leczenie nie miało końca! Doktor Baboo zajął się mną, trochę potrząsną, sprowadził na ziemię nie filozofował, wytłumaczył mi istotę mojego schorzenia i możliwości leczenia, nie owijając w bawełnę ani nie przyrzekał nie wiadomo co, nie interesowało go co poprzedni "specjaliści" mi radzili itd., powiedział krótko, jeżeli chcę to mogę zawsze wrócić do tych poprzednich doktorów i nie zawracał mu głowy, albo zaufał i poddał się proponowanej kuracji - tu zaszło to wspięcie, o którym wspomniałem, ale dziś nie żałuję, bo byłem w błędzie miesiącami, dawałem się omamić przez, nie boję się słowa, "szarlatanów" i "naciągaczy", w sumie nie znających się zbytnio na tym co robią, ale o znakomitym PR-rze! Wolę początkową szorstkość doctora Baboo, który okazał się być świetnym lekarzem i człowiekiem, prawdopodobnie podchodzącym z rezerwą na początku przez właśnie takich pacjentów jak ta nawiedzona osoba, bez wiedzy fachowej, ale przekonana, że przyjdzie do "sługi" doktora, i powie jak u fryzjera jaką to fryzurę sobie życzy! Takich jest wielu, a przez nich, powstaje niepotrzebna bariera, bo czas lekarza jest cenny i nie zawsze ma ochotę wysłuchiwać farmazony, lecz chcę dość do sedna sprawy i robić co do niego faktycznie należy, to jest jego misja, a nie "służyć", co za beznadziejne pojęcie! Ja polecam doktora bez wahania, jest super, profesjonalista w swoim fachu w każdym calu, owszem z charakterem, a to że jest pewny swego jest jego zaletą i nie przynosi ujmy, lecz z czasem budzi prawdziwe zaufanie i więź lekarz-pacjent i vice versa.

jest arogancki czuje sie jako pan i wladca zapomina o tom ,ze dzieki pacjentom ma prace jego misja jest sluzyc pacjentom