lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Na prawdę dobra dusza i wspaniały lekarz. Polecam Pana doktora bardzo, leczenie efektywne i konkretnie, bez gdybania zbytecznego. Strzela w 10-kę z rozpoznaniem bo daje sobie czas przemyśleć całościowo dolegliwości pacjenta i to mi się podoba. Posiada encyklopedyczną wiedzę w swojej dziedzinie i pokrewnych, takie odniosłam wrażenie i się potwierdza. Wszystko mi wyjaśnił w prostych słowach i obrazowo na temat choroby i jej leczenia. Od dwóch dni przyjmuję kurację i już czuję się doskonalę. Wielkie podziękowania doktorowi jeszcze raz. J.W.

Bardzo polecam doktora. Jest miły i dokładny. Bardzo dba o pacjentów. Tłumaczy co i jak ma zamiar operować, jakie są spodziewane korzyści leczenia i na czym polega choroba oraz zabieg. Mnie wyleczył doskonale. Teraz odczuwam znaczną różnicę i wszystkie etapy gojenia przebiegały tak jak zapowiedział mi Pan doktor. Zna się na rzeczy i budzi zaufanie. Cały oddział laryngologii w Lubinie jest godny polecenia, wszyscy tam są profesjonalistami i specjalistami wysokiej klasy, niebo a ziemia w porównaniu z innymi w regionie, na które miałem "nieszczęście" trafiać w przed Lubinem. Tak powinno wyglądać i być w całej Polsce.

Wszechstronny, prawdziwy lekarz! Super laryngolog! Pomógł mi bardzo i bez interesownie. Bardzo polecam i dziękuję doktorowi za zdiagnozowanie mnie i w końcu prawidłowe leczenie.

lekarz miał dyżur na pogotowiu laryngologicznym. Miał przyjmować od 15, zjawił się o 16.40. Kobietę, która przyszła z 2-3 letnią córką doprowadził do płaczu. Podobno zarzucał jej błędy wychowawcze, bo "jaki rodzić pozwala, żeby dziecko się ugodziło spinką w ucho", mniej więcej tak to opisała matka. Mężczyźnie, który wszedł z zatkanym bolącym uchem powiedział, że pogotowie jest od ostrych wypadków, jakby ktoś miał ropień, albo nie mógł oddychać, a nie z bólem ucha i stwierdził, że powinien od niego wziąć 100 złotych. Jeśli pogotowie nie jest od bolącego ucha, to ...

Jeśli pogotowie nie jest od bolącego ucha, to jak sobie poradzić z takim problemem, skoro nie można już żadnych łagodzących kropel kupić bez recepty?
Może miał zły dzień i zazwyczaj się tak nie zachowuje, nie wiem. Ale pielęgniarki też koło niego skakały i widać było, że są mocno zestresowane.
Nie rozumiem takiego podejścia, jeśli nie chce mieć kontaktu z ludźmi, to niech udziela porad do gazet albo przez internet.

Jestem po operacji i kontrolnych wizytach u doktora. Wszystko przebiego bardzo dobrze i miło. Czuję się rewelacyjnie. Dziękuję świetnemu lekarzowi i polecam wszyskim.

Fachowiec! Oddycham jak nigdy dotad! Nic nie bolal zabieg prostowania przegrody! Warto bylo! Bardzo dobry i przesympatyczny lekarz i czlowiek! Polecam z calego serca.

Witam Wspaniały i niesamowicie utalentowany lekarz. Profesjonalista! Dosskonale doświadczony. C.

Witam
Wspaniały i niesamowicie utalentowany lekarz. Profesjonalista!
Dosskonale doświadczony.
C.

Bardzo miły i fajny doktor! Wie jak podejść do dzieci i budzi naprawdę ich zaufanie oraz rodziców. Leczył wielu członków mojej rodziny, a mnie osobiście operował. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i operacji. Pomógł mi ponownie normalnie funkcjonować. Jest naprawdę bardzo dobrym, sympatycznym człowiekiem, a jako specjalista laryngolog to bez zarzutu. Warto leczyć się u Pana doktora.

Świetny specjalista w swojej dziedzinie, tłumaczy bardzo obrazowo istotę choroby, leczy i operuje skutecznie a przytym sympatyczny. Szczerze polecam.

Doktor Ramdowar to świetny fachowiec, konkretny, rzeczowy i przede wszystkim słowny. Życzliwy i uprzejmy wobec pacjenta. Gdybym miała się jeszcze raz zdecydować na plastykę skrzywionej przegrody nosa, to tylko u Doktora Ramdowara. Justyna

Justyna