lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Ciepły,oddany pacjentowi,doskonały fachowiec,złote ręce i serce.Zaangażowany w swoją pracę,nie mami pacjenta obietnicami wyleczenia przy pomocy złotej pigułki lub cudownym lekiem.Czasem potrzeba aby ktoś powiedział prawdę,że konieczny jest zabieg operacyjny po to aby móc powrócić do zdrowia.Tak było ze mną. Nie mogłem pogodzić się z myślą o prostowaniu przegrody. Walka trwała trzy lata. Infekcja rozwijała się. Cudowne leki,antybiotyki nie działały. Dopiero wizyta u dr.Ramdowara spowodowała to,że zdecydowałam się powierzyć swój nosek w jego ręce.To On przekonał mnie do zabiegu prostowania przegrody i sam też zabieg wykonał w MCZ Lubin. Dał również do zrozumienia o tym ,że jest to konieczność - MIAŁ RACJĘ - Czasem strach ma wielkie oczy.Trzeba wybrać dobrego specjalistę i zdecydować się na zabieg operacjny. Dr.Ramdowar to wspaniały lekarz i człowiek,doskonały specjalista i przyjaciel. Dziękuje Panie doktorze z całego serca. Również najszczersze podziękowania dla całego oddziału laryngologicznego w szpitalu MCZ.

Od kiedy pamiętam nie mogłem oddychać przez nos. Wszyscy lekarze tłumaczyli to katarem siennym. Dopiero znajomy polecił mi dr. Ramdowara jako prawdziwego specjalistę laryngologa. Nie mylił się. Dr. Ramdowar jest godnym polecenia lekarzem, dzięki któremu pierwszy raz od dawien dawna mogą poczuć ulgę jaką jest głęboki oddech przez nos, a także prawidłowe odczuwanie zapachów. Mój przypadek był dość ciężki (zmiany polipowe, przerost błony śluzowej, krzywe przegrody, skrzywiony nos, guz jamy nosowej oraz brodawczaki), a dr. Baboo poradził sobie z nim bezproblemowo. Dodatkowo jest bardzo miły i sympatyczny. Polecam z całego serca.

Maiłam wiele problemów związanych ze snem i oddychaniem, dusiłam się, szczególnie nocą. Wszyscy lekarze, których wcześniej odwiedziłam w POZ, multum specjalistów, także innych laryngologów zrzucali objawy na menopauzę,którą przechodzę w sumie dość łagodnie w porównaniu do moich koleżanek w pracy. Doktor Baboo mnie zbadał bardzo dokładnie, poświęcił mi czas na dogłębną, konkretną rozmowę po której stwierdził, że podejrzewa u mnie niedoczynność tarczycy oraz dał mi namiary na wspaniałego endokrynologa w Legnicy gdzie mieszkam (doktor Bednorz), któremu także bardzo dziękuję. Nie mylił się. Po wykonanych testach hormonów tarczycy (TSH, fT3, fT4, anty TPO przciwciała) jego diagnoza się potwierdziła na 100%. Lekarz rodzinny dawał mi z duży trudem skierowanie tylko na TSH i twierdził, że wszystko jest w porządku. Jestem leczona od paru tygodni przez poleconego przez doktora Baboo endokrynologa i zostałam także zoperowana na krzywą lewą przegrodę nosa w MCZ także przez doktora Ramdowara. Teraz żyję! Wszystko minęło. Oddycham i wstaję wypoczęta. Wszelkie duszności mnie opuściły. Jestem szalenie zadowolona, że trafiłam na takiego wspaniałego i mądrego lekarza. Zna się naprawdę dobrze na swoim fachu i na innych specjalizacjach też. Polecam z całego serca. Bardzo lubi sernik tak na marginesie, który upiekłam z córką dla doktora w ramach podziękowania za nadanie mojemu życiu nowej jakości.

Bardzo dobry fachowiec i człowiek! Leczy i operuje bardzo sprawnie. Polecam i dziękuję doktorowi.

Miły, bardzo dokładny, wnikliwy w wywiadzie i trafny w rozpoznaniu. Operuje rewelacyjnie, rezultaty lepsze niż spodziewane. Polecam 100%.

Super człowiek i lekarz! Bardzo sumienny i oddany pacjentowi. Operował mi migdałki w znieczuleniu miejscowym. Nie bolało a wszyscy mnie straszyli, że to "na żywca"! Dbał o mnie i innych pacjentów, którzy byli jego podopiecznymi, bardzo. Miły i widać, że się zna na rzeczy. Polecam na 100%.

Przede wszystkim kompetentny i konkretny. Zabieg wykonał profesjonalnie. Polecam, bo leczenie i efekt po zabiegu rewelacyjny!

Super Lekarz! Świetny laryngolog. Mimo uprzedzeń innych lekarzy "naszych", odradzali bo Hindus, wybrałam się w tych trudnych czasach braku limitów NFZ i opłaciłam wizytę w Miedziowym Centrum Zdrowia S.A. w Lubinie z moją chorą córeczką. Zbadał , świetnie podszedł do dziecka, wykonał dodatkowe badania słuchu i leczenie, zaznaczam nie drogi!!!, przyniosło szybki i trwały efekt. Mówi po polsku lepiej niż nie jeden Polak. Zadziwiający człowiek jak dla mnie, bardzo zdolny i oddany swojej profesji i pacjentom. Polecam wszystkim i pozdrawiam Pana doktora. Dziękuję jeszcze raz.