lekarz Barbara Jezierska-Krupa

Witam, kiedy byłam u pani Jezierskiej to na pierwszej wizycie wydała mi się bardzo sympatyczną osobą i niezwykle kompetentnym lekarzem. Na drugiej wizycie zapytała skąd jestem i czy mieszkam na śląsku, powiedziałam, że nie, i to był koniec "sympatycznej i kompetentnej" lekarki. Zapytała się czy tam będę się u niej leczyć. Powiedziałam, że będę ale receptę dostałam na odczepnego. Już tam nie pójdę. Ah jeszcze homeopatyki podziałały ale tylko na początku, choroba jednak wróciła. Myślę, że jest dobrą lekarką ... ale nie dla mnie.

Mój syn chorował przez trzy lata na częste infekcje gardła i oskrzeli, chodziłam do kilku pediatrów, którzy najczęsciej przepisywali te same leki, z miernym skutkiem(antybiotyki). Dopiero dr Jezierska znalazła sposób na moje dziecko.Jestem jej niezmiernie wdzięczna.Wszystkim polecam.

szeroka wiedza, szczegółowa analiza, dobry kontakt z dzieckiem, lecze trójkę dzieci u tej lekarki, dobieramy najlepsza metode leczenia, czasami wspomaga sie lekami naturalnymi, unika antybiotyków.Zawsze dostepna !!Polecam

U dr Jezierskiej leczę moje dzieci od czterech lat. Muszę przyznać, że mimo iż często wizyta trwa krótko i jest bardzo rzeczowa, pani doktor nigdy mnie nie zawiodła. Leczenie jest zawsze bardzo skuteczne i szybkie, tak jak i wizyta, co moim zdaniem jest zaletą, bo póki efekty leczenia są dobre, to nie widzę sensu spędzania u lekarza 1.5h. Ponad to doktor Jezierska jest zawsze dostępna pod telefonem, niezależnie od wszystiego zawsze służy pomocą i jest gotowa przyjechać nawet w środku nocy jeśli sytuacja tego wymaga. POLECAM!

POLECAM!

Mało konkretnie, szybko i byle wypisać receptę na homeopatyczne cudo. Aż człowiek boi się zadawać pytania bo widzi, że pośpiech jest wielki. Może trafiłem za zły dzień. Z wrodzonej nieśmiałości nie zwróciłem uwagi, że należałoby przychodząc do rocznego dziecka na wizytę umyć dłonie - porażka. No i na koniec ta cena za 20 min. wizyty.

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!! jeśli pediatra to tylko dr Jezierska-Krupa !!!!

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!! jeśli pediatra to tylko dr Jezierska-Krupa !!!!

Zdecydowanie polecam. Leczę u niej skutecznie dwoje moich dzieci. Antybiotyki przepisuje tylko w konieczności.

Zdecydowanie polecam.

Trafiłam do pani doktor przypadkiem, po iluś latach bezskutecznych prób leczenia dość poważnych problemów skórnych (u wielu specjalistów). Podała mi homeopatyk - zażyłam, jak kazała, chociaż przeszło mi przez myśl, że to niepoważne (ja testuję tyle naprawdę poważnych leków, a tu homeopatyk?!). Cóż. Obrzydliwe, ropiejące rany zaczęły się zasklepiać już w ciągu doby. Po miesiącu wszystkie problemy zniknęły. Nie ma wznowy do teraz, a to już ze trzy lata. No to spytałam jeszcze o problemy z miesiączkowaniem (też spore, leczone w klinice). Dostałam znowu homeopatyk. I znowu... natychmiast zadziałał. Także nie wiem: racjonalne rozumiem, że homeopatyki nie mają za bardzo prawa działać. Ale z drugiej strony mnie pomogły, gdy zawiodły poważne leki i iluś innych lekarzy. Dlatego mimo tego, że homeopatyki nie brzmią naukowo, to szczerze i gorąco panią doktor polecam - bo działa (i nie rujnuje żołądka czy co tam niszczą antybiotyki). A że jest ostra i ma cięty dowcip, to inna sprawa, ale ja akurat wolę, żeby się nade mną nie rozczulać, tylko realnie mi pomóc. Przy tej pani doktor czuję się pewnie i bezpiecznie, bo widać, że ona wie, co robi.

Super lekarz Oby więcej takich lekarzy z takim podejściem do pacjnta

Super lekarz Oby więcej takich lekarzy z takim podejściem do pacjnta

Niestety Pani Doktor przepisuje leki homopatyczne, bardzo nastawia się w tym kierunku na leczenie.Przez taką formę leczenie nie potrafi postawić odpowiedniej diagnozy, a o wyleczeniu pacjenta już nie wspomnę.