lekarz Barbara Jezierska-Krupa

Miła,bardzo kompetentna i otwarta na nowości naukowe lekarka.Polecam

Miła,bardzo kompetentna i otwarta na nowości naukowe lekarka.Polecam

Pani doktor bardzo miła, cierpliwie mnie wysłuchała, dobrała odpowienie leki i co najwazniejsze dokładnie wyjaśniła na czym polegał mój problem.Szerze polecam!!!!!! Jolanta Michalska z Pabianic

Jolanta Michalska z Pabianic

Bardzo dobry specjalista, wspaniała Pani doktor, dobry fachowiec i bardzo się dziwię i nie rozumiem, że jako lekarz medycyny i specjalista "poszła" w homeopatię. Parę lat temu wizyty były u Pani doktor profesjonalne:konkretne leki, konkretne diagnozy, ostatnio nie mam przekonania do wizyt.Są jakieś nijakie.Może to wpływ homeopatii na ogólne leczenie...nie wiem....Ufam, że to się zmieni, bo to naprawdę dobry lekarz.

hmm z Panią doktor to nigdy nie wiadomo .. potrafi byc nie mila i zbyc ale jak sie trafi na dobry dzien to potrafi do siebie przekonac

polecam, konkretna lekarka i nie mam przykrych doświadczeń wręcz przeciwnie.Korzystam z prywatnych porad dla moich córek 4 i 7 lat w szczególnych przypadkach. Pamiętam wizytę po północy, córkę bolało ucho, okazało się nic poważnego mimo póżnej pory przyjęła nas bardzo uprzejmie.Pełne zaufanie "WRONA"

"WRONA"

Już od kilku lat leczę się wraz z rodziną u Pani Jezierskiej, jestem bardzo zadowolona, jeszcze nigdy nie zawiodła moich oczekiwań, leczy skutecznie i antybiotyków używa tylko w ostateczności. Dodatkowo nie ma problemów ze skontakowaniem się z Panią Doktor nawet wieczorami czy w weekendy. Jest osobą uprzejmą i zawsze wszystko potrafi przystępnie wytłumaczć.

Jest idealnym lekarzem, ma dużą wiedzę na temat różnych chorób.

Jest idealnym lekarzem, ma dużą wiedzę na temat różnych chorób.

niestety, nie mam juz dobrego zdania na temat tej lekarki.choć na samym początku wydawała się być dość kompetentna to z wizyty na wizytę jest coraz gorzej. mam wrażenie że wciąż się spieszy. niestety nie tłumaczy ani przebiegu choroby, ani tego czego się można spodziewać po podanych lekach, jej notatki są bardzo nieczytelne i niewiele z nich można odczytać, w dodatku mówi bardzo cichutko i jakby "pod nosem". na moje pytania: a co jeśli będzie taka sytuacja, odpowiada "prosze dzwonić", po czym przez telefon jest tak samo mało rozmowna. zawsze chodziłam do niej przywatnie, zdarzało się, że musieliśmy być z naszym małym synkiem po 3 razy co 2 dni. a to kosztuje. z innymi lekarzami sie to nie zdarzało, a wizyty też są u innych płatne.

Dobry lekarz choć przyznam szczerze czasem budzi mieszane uczucia

Dobry lekarz choć przyznam szczerze czasem budzi mieszane uczucia

polecam, tylko Pani doktor !!! również w poradni publicznej w Zabrzu Maciejowie, Aga