lekarz Barbara Jezierska-Krupa

Polecam kazdemu dr Jezierską. Jest kompetentna, dokładna, ma podejście do dzieci. Rozmawia z rodzicami, tłumaczy wszystko. Antybiotyki daje tylko w ostateczności. Pani doktor jest nie tylko naszym pediatra, ale zostanie też naszym lekarzem rodzinnym.

zdecydowanie polecam, kompetencje przede wszystkim, dr zajmowała się moim dzieckiem i efekt jest taki, że ..... od dawna się nie widujemy ;)))

Więcej z jej usług nie skorzystam.

Więcej z jej usług nie skorzystam.

świetna lekarka, stosuje homeopatyki (jak już trzeba, to antybiotyki też), poświęca sporo czasu na badanie, przyjmuje również prywatnie, w tym wizyty domowe, dostępna "pod telefonem", polecam !!!