lekarz Barbara Kwiatkowska

Internista, Kardiolog

Jestem lekarzem od 1972 roku. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie, Wydział Lekarski (obecnie Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Ze Szpitalem Miejskim w Toruniu na ul. Batorego jestem związana od 1973 roku. Od 1977 roku byłam zastępcą ordynatora na Oddziale Wewnętrznym I (obecnie Oddział Kardiologiczo - Internistyczny) a od 1993 roku ordynatorem. Mam specjalizację z interny - I stopień zdałam w 1977 roku, II stopień w 1982 roku, a specjalizację z kardiologii w 1992 roku. Pod moim kierunk...

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...

Bardzo dobry lekarz, z ogromnym doswiadczeniem a do tego ma nosa. Lecze się u niej już wiele lat, tak jak i moja mama i mogę szczerze polecic

Śwetny lekarz z dużym doświadczeniem. można jej zaufać bo naprawdę wie co robi. Leczę się u niej od wielu lat i moge szczerze polecić

Bardzo dobry lekarz. Ma tzw nosa, leczy mnie od wielu lat i mogę naprawdę szczerze polecic wszystkim z problemami sercowymi :)

Byłem u Pani doktor w zeszłym tygodniu. Więc opinia na gorąco. Była to też pierwsza u niej wizyta - namiary dostałem od znajomej - p. Kwiatkowska leczy jej ojca. Wizyta była dość krótka, ale bardzo konkretna. Wyszedłem wiedząc jakie są opcje w moim przypadku. Przekazane na tyle konkretnie, że od zeszłego tygodnia zmieniłem nawyki żywieniowe ;-) Póki co zdecydowanie polecam.

Póki co zdecydowanie polecam.

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i mila. Leczę się u niej od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić każdemu.

Doktor Barbara Kwiatkowska u której leczę się kilkanaście lat , jest wspaniałym lekarzem , niezwykle kompetentnym . Dokładnie wszystko tłumaczy . Jest przewidująca , dociekliwa i dokładna . Poza tym to wyjątkowo miła osoba , pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim takich lekarzy .

bardzo kompetentny lekarz, widać że ma doświadczenie. Wszystko miałam dokładnie wyjaśnione, bez pośpiechu mimo sporej kolejki. Pani jest bardzo uprzejma, mogę spokojnie polecić

Znakomita Pani doktor. Ciepła, serdeczna, dokładna i trafna w diagnozie. Pełny profesjonalizm. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam gorąco!

Wysokiej klasy specjalista, niebywała intuicja lekarska, wspaniały, ciepły człowiek, widać, że lekarzem jest z powołania. Godny polecenia kardiolog.

Wciąż poszukujesz "Internista Toruń"?

dane nieaktualne
Szeroka 25