lekarz Barbara Kwiatkowskalekarz Barbara Kwiatkowska - zdjęcie profilowe

lekarz Barbara Kwiatkowska

Internista, Kardiolog

Jestem lekarzem od 1972 roku. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie, Wydział Lekarski (obecnie Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Ze Szpitalem Miejskim w Toruniu na ul. Batorego jestem związana od 1973 roku. Od 1977 roku byłam zastępcą ordynatora na Oddziale Wewnętrznym I (obecnie Oddział Kardiologiczo - Internistyczny) a od 1993 roku ordynatorem. Mam specjalizację z interny - I stopień zdałam w 1977 roku, II stopień w 1982 roku, a specjalizację z kardiologii w 1992 roku. Pod moim kierunk...

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.

Wspaniały lekarz. Wszystko wytłumaczy i dokładnie zbada. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. POLECAM

POLECAM

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i mila. Leczę się u niej od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić każdemu.

Bardzo dobry lekarz, z ogromnym doswiadczeniem a do tego ma nosa. Lecze się u niej już wiele lat, tak jak i moja mama i mogę szczerze polecic

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Leczy mnie od wielu lat i dzięki niej chodzę jeszcze po tym świecie.

Super lekarz. Bardzo sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna i doświadczona. Serdecznie polecam .

Doktor Barbara Kwiatkowska u której leczę się kilkanaście lat , jest wspaniałym lekarzem , niezwykle kompetentnym . Dokładnie wszystko tłumaczy . Jest przewidująca , dociekliwa i dokładna . Poza tym to wyjątkowo miła osoba , pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim takich lekarzy .

Znakomita Pani doktor. Ciepła, serdeczna, dokładna i trafna w diagnozie. Pełny profesjonalizm. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam gorąco!

Wysokiej klasy specjalista, niebywała intuicja lekarska, wspaniały, ciepły człowiek, widać, że lekarzem jest z powołania. Godny polecenia kardiolog.