lekarz Barbara Kwiatkowskalekarz Barbara Kwiatkowska - zdjęcie profilowe

lekarz Barbara Kwiatkowska

Internista, Kardiolog

Jestem lekarzem od 1972 roku. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie, Wydział Lekarski (obecnie Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Ze Szpitalem Miejskim w Toruniu na ul. Batorego jestem związana od 1973 roku. Od 1977 roku byłam zastępcą ordynatora na Oddziale Wewnętrznym I (obecnie Oddział Kardiologiczo - Internistyczny) a od 1993 roku ordynatorem. Mam specjalizację z interny - I stopień zdałam w 1977 roku, II stopień w 1982 roku, a specjalizację z kardiologii w 1992 roku. Pod moim kierunk...

bardzo kompetentny lekarz, widać że ma doświadczenie. Wszystko miałam dokładnie wyjaśnione, bez pośpiechu mimo sporej kolejki. Pani jest bardzo uprzejma, mogę spokojnie polecić

Byłem u Pani doktor w zeszłym tygodniu. Więc opinia na gorąco. Była to też pierwsza u niej wizyta - namiary dostałem od znajomej - p. Kwiatkowska leczy jej ojca. Wizyta była dość krótka, ale bardzo konkretna. Wyszedłem wiedząc jakie są opcje w moim przypadku. Przekazane na tyle konkretnie, że od zeszłego tygodnia zmieniłem nawyki żywieniowe ;-) Póki co zdecydowanie polecam.

Póki co zdecydowanie polecam.

dobry specjalista i rzeczowy. miałam z nią do czynienia kilkukrotnie i były to raczej miłe spotkania, jak na okoliczności.