dr n. med. Barbara Niedzielska-Stanek

Kardiolog dziecięcy

2,4
2,4
2,6

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor i przyłączam się do negatywnych komentarzy. Po urodzeniu dziecka mieliśmy w zaleceniach w karcie kontrole za 4 miesiące gdyż przed samym porodem maluszek miał arytmie,jechaliśmy na wizyte ponad 100 km Pani doktor przywitała nas groźną miną, zażądała od nas wyjaśnienia przyczyny wizyty jak jej powiedziałam że takie mielismy zalecenie i że wszystko ma opisane w karcie to znowu kazała mi podać przyczyne arytmii!!!??? jak ja bym to wiedziała!! i to ja czekam aż mi to ktoś wyjaśni. Przeszła do badania - echo serca- nic nam nie tłumaczac ani wyjasniajac skończyła i stwierdziła że ona na tą chwilę to nic nie widzi niepokojącego i kazała nam się zgłośić za rok i tyle. Żadnej rozmowy aby rozwiać nasze obawy co było przyczyną i czy jest wszystko dobrze. Moja kuzynka zna kilku lekarzy z CZMP i ze Spornej już ją poprosiłam aby mi kogoś polecili i musze umówić się na kolejna wizyte bo po tej nadal nic nie wiem.

Pani doktor o ile można tak tę Panią nazwać doświadczenia nabywała chyba w bramie. Zero podejścia do dziecka, zero współczucia i troski. Mimo "uległości" dziecka, pani krzyczy i mówi rzeczy które lekarzowi mówić nie wypada. Wypomina dziecku, szarpiąc je jego nadwagę. Tak paskudnego lekarza jeszcze nie poznałem. Odradzam z całego serca.

Bardzo nie miła kobieta. Miała do mnie pretensje że nie potrafie uspokoić dziecka i ona nie może zbadać dziecka. To co miałam dziecko pasami przywiązać do łóżka i zakneblować? Za grosz wyrozumiałości.

Kompetencje może posiada ale podejścia do dziecka żadnego...Jeśli z maluchami to nie polecam, z resztą nie wzbudziła we mnie żadnego zaufania i za grosz sympatii.

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz, a to przede wszystkim najważniejsze cechy osoby, której powierzamy zdrowie swojego dziecka. Moja córeczka jest już po operacji i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że to jeden z najlepszych lekarzy w Klinice Kardiologii w ICZMP.

Najwspanialszy lekarz na świecie, prowadzi nas już 3 lata i nie zamienilibyśmy Pani dr na nikogo innego!!! Nie spotkaliśmy jeszcze żadnego lekarza tak kompetentnego i tak oddanego i walczącego o dziecko jak dr Stanek. Bywaliśmy na wielu oddziałach szpitalnych i żaden z lekarzy prowadzących nie dorastał Pani dr do pięt. Dla niej najważniejsze jest DOBRO DZIECKA. Dziękujemy Pani dr za wszystko!!! Rodzice O.

Okropna ta kobieta jest i tyle nie polecam

Okropna ta kobieta jest i tyle nie polecam

Dzisiaj byliśmy na wizycie u Pani doktor i od ostatniej wizyty nic się nie zmieniło (prawie 3 lata temu). Jest nie przyjazna dla otoczenia, a zwłaszcza dla małych pacjentów.Nie wiem jak ktoś o takim usposobieniu został lekarzem dziecięcym, raczej powinna zostać tanatopraktorem czy też balsamistą. Przynajmniej pacjent by jej się nie kręcił, nie wiercił czy też płakał, a ona mogła by sobie wykonywać spokojnie swoje obowiązki. Nasze wizyty były na szczęście profilaktyczne więc nie odnoszę się do kompetencji i wiedzy Pani dr. Na szczęście to była nasza ostatnia wizyta u ...

Na szczęście to była nasza ostatnia wizyta u tej P. dr i obym więcej nie musiała się tam zgłaszać

Przykro mi to pisać - jeszcze tak niemiłego lekarza nie widziałem. Jestem także doktorem co prawda z innej dziedziny, że aż mi wstyd za takiego pracownika naukowego. Lekarz ma służyć pacjentom a dziecięcy kardiolog powinien mieć trochę wyczucia, dla rodziców a nie wspomnę o małych pacjentach są to trudne momenty, gdzie tutaj podejście pedagogiczne. Powołanie, radość z pracy – brak. Badanie na psychikę by się tej Pani przydało. Niestety taka Pani nie powinna być pracownikiem tego szpitala. Współczuje pacjentom wizyta = dramat.

Gdybym pisał ten komentarz 2 miesiące temu bezpośrednio po pierwszych spotkaniach z Panią dr Barbarą Stanek z pewnością należałbym do grona jej przeciwników. Początek znajomości z Panią dr nie należał dozbyt miłych. Sprawiała ona wrażenie osby opryskliwej, chłodnej i niemiłej. I tu jest właśnie sedno sprawy. - SPRAWIAŁA WRAŻENIE. Im bardziej poznawaliśmy Panią dr. Widzieliśmy ile trudu wkłada w opiekę nad naszą córką i pod POZORNYM oschłym podejściem do nas rodziców robiła dosłownie wszystko, żeby ratować nasze dziecko. Z perspektywy czasu uważam- i piszę te słowa z pełną świadomością - ...

osby opryskliwej, chłodnej i niemiłej. I tu jest właśnie sedno sprawy. - SPRAWIAŁA WRAŻENIE. Im bardziej poznawaliśmy Panią dr. Widzieliśmy ile trudu wkłada w opiekę nad naszą córką i pod POZORNYM oschłym podejściem do nas rodziców robiła dosłownie wszystko, żeby ratować nasze dziecko. Z perspektywy czasu uważam- i piszę te słowa z pełną świadomością - że takie a nie inne podejście do rodziców ma naprawdę sens. Konkretnie i na temat. Nikt z nas nie chce, żeby włazić mu na głowę prawda? Tym bardziej lekarz. Uważam, że wszyscy malkontenci, piszący źle o Pani doktor mocno przesadzają.