dr n. med. Barbara Niedzielska-Stanek

Kardiolog dziecięcy

2,4
2,4
2,6

Niestety "Pani Doktor" ma o sobie zbyt wysokie mniemanie. Jej kultura osobista jest biegunowo odległa od normy. Na wstępie wizyty żadnej odpowiedzi na "dzień dobry", niemiła, niekulturalna, brak wyczucia i profesjonalizmu w badaniu, nie zrobiła echa serca pomimo że miała to w zaleceniu - pewnie zbyt duża kolejka wymuszała na niej skróconą wizytę. "Pani Doktor" - czas zmienić zawód. Być może wiek i sam wygląd tej Pani jak ktoś na forum wspominał - Kapral już odstrasza. Można by pisać dużo, kto nie wierzy niech się sam przekona. Zasugerowała abyśmy może zmienili lekarza bo ona nie będzie powtarzać diagnozy. Przestrzegam wszystkich przed wizyta u tej Pani. Pozytywne opinie na tym forum są myślę dziełem samej "Pani Doktor". Koszmar przez duże K. Smutne jest to że psuje opinie szpitala. Nie ma ujemnej skali wiec oceniam wszystko na 1. W "słowniku ludzi kulturalnych słów", nie ma wyrazu który na tyle obelżywie ocenia jej podejście do malutkiego pacjenta.

nieuprzejme babsko!!!!!!!!!!!! jak taka baba może leczyć dzieci!!!!!!!!!!!

nieuprzejme babsko!!!!!!!!!!!! jak taka baba może leczyć dzieci!!!!!!!!!!!

Uważam że jest doświadczonym lekarzem i można ją polecić innym mamom.

Uważam że jest doświadczonym lekarzem i można ją polecić innym mamom.

Niesympatyczna,ewidentnie zmęczona dziecmi.Nerwowe podejście do pacjenta i do rodzica.Zarzuciła że dziecko nie współpracuje a ma dopiero półtora roku więc czego się spodziewała:(

anna :NAJGORSZA PANI DOKTOR JAKA SPOTKALAM!!!moja corka urodziła sie w czd w łodzi po urodzeniu wykryto wade serca a pani doktor tak nas leczyła ze kazała przyjerzadac na kontrole my jezdzilismy tak upłyneło az 5 lat kiedy bylismy prawie 2 lata temu cała wizyta tz echem trwała zaledwie 10 minut nakrzyczała na dziecko za nazwała je problemem i jaj jak powiedziała "nie interesuje co my zrobimy z tym problemem bo koło nas stoi problem" rezultatem było ze niechemy ZNAC TEJ PLACÓWKI I PANI DOKTOR JEZELI NIA WOGOLE JEST!!!! dziecko doprowadziła do takiego stanu ze w ostatniej chwili e SCCH zrobiono zabieg dziecko miało juz niedomykalnosc zastawek ,tetniaka a zykryto tylko niteczki sciegniste i ubytek 1 milimetrowy co przerodził sie do prawie 2 cm nikomu nie polecam tej pani dr to jest koszmar a nie lekarz zostalismy wtedy potraktowani jak smiecie i wini tego ze dziecko ma wade serca rodziców traktuje jak niedorozwinietych ludzi co bawia sie w dom ja tak sie poczułam nawet potrafiła podwarzyc kompetencje swoich kolezanek i kolegów to jest skandal!!!!!

Byłam u pani dr z 5 miesięcznym dzieckiem.Była bardzo nie miła,zarzucała że nie interesuję się dla czego mnie do niej skierowano.W rzeczywistości byłam na zwykła kontrole gdyż tak wcześniej mi powiedział lekarz kierujący ze względu na przebytą moją chorobę podczas ciąży.Nadal się leczę a pani dr potraktowała mnie jak opóźnioną w rozwoju.Popędzała bym szybciej ubierała dziecko gdyż miało być jeszcze dużo osób w poczekalni a były tylko dwie osoby.Było ogólnie mi bardzo przykro bo nikt nas tak jeszcze nie potraktował.

Wizyta u pani doktor to koszmar. Rozmowa z pania doktor to monolog ,pani doktor mowi rodzic slucha nie mozna zadac pytania bo ona jest "GORĄ" a rodzic pionkiem . Po wizycie nic nie wiem o stanie mojego dziecka poniewaz pani doktor mowila o rzeczach o ktorych mozna wyczytac w ulotkach a nie o wynikach badan mojego dziecka. Nie polecam tego lekarza ale wybor nalezy do was drodzy rodzice. Pamietajcie nasze malenstwa sa najwazniejsze , a przyszlosc ich zalezy od waszych decyzji.

Umawiasz się na wizyte do kardiologa idziesz w leku boisz się o dziecko A tam Kapral i boisz się jeszcze bardziej pozdro

Przyjechałam do pani doktor z dwójką dzieci.Jedno z nich wczesniej było pod kontrolą innego lekarza. Pani doktor nie chciała obejrzec poprzedniej karty dziecka, ponieważ cyt."nie mam czasu czytać, za drzwiami jest długa kolejka". Ja też stałam w tej kolejce, czekałam na tę wizytę pół roku. Byc może problem z sercem u mojego dziecka jest błachy w porównaniu z problemami innych dzieci. Jednakże miałam zaleconą okresową kontrolę serca dziecka.Uważam tę wizytę za stratę czasu. Nie umiem ocenić kompetencji lekarki, mogę ocenić tylko jej zachowanie. Od początku wizyty była cyniczna, nieuprzejma,ironicznie odnosiła się do moich wyjaśnień, niemiło odnosiła się do dziecka. Nie wymagam , żeby lekarz był sympatyczny, bo nie o to chodzi, ale chciałabym , aby można było z nim rozmawiać i rozwiać swoje wątpliwości. Z drugim dzieckiem byłam u pani doktor 3 razy, za każdym razem niestety byłam tak samo traktowana. Czyżby pani doktor miała zawsze "gorszy" dzień?

Bardzo niemiłe babsko. Zero podejścia do dzieci. Stwierdziła w trzylatki, że nie współparuje z lekarzem bo płacze przy USG. Wizyta szybka i po łebkach. Tacy lekarze nie powinni leczyć dzieci!!

Tacy lekarze nie powinni leczyć dzieci!!