dr n. med. Barbara Niedzielska-Stanek

Kardiolog dziecięcy

2,4
2,4
2,6

Ta kobieta to porażka, byłam na wizycie z trzymiesięcznym maluchem, który nie "współpracował" z panią doktor zajmując jej strasznie dużo czasu a na korytarzu kolejka(była tylko jedna osoba).

Tragiczna baba za pieniądze pewnie jest i miła.Byłam z synem wydarła się na niego ,że jest za gruby.Przeciez on jest chory leczymy się w poradni metabolizmu od 7 lat nawet nie spytała tylko od razu oceniła.Te osoby co piszą pozytywnie same pewnie jej kopertę z kasą dały alei tak nie napisza prawdy. Strasznie nie miłe babsko nie kompetentne i proste.Sama wygląda jak chuda pomarszczona rodzynka i ma czelnosć kogoś obrażać. Dziwię się ,że ją zatrudniają .

Dziwię się ,że ją zatrudniają .

Nie zgodze się z negatywnymi komentarzami. Ja z opieki jestem bardzo zadowolona.Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze.Pani doktor nigdy nie była arogancka.Także mogę szczerze ją polecić. Jesteśmy Pani Dr.wdzięczni za to, co do tej pory dla nas zrobiła Rozdzice N.

Jesteśmy Pani Dr.wdzięczni za to, co do tej pory dla nas zrobiła
Rozdzice N.

Tragedia, nie polecam, bardzo niemiła dla dzieci. Jestem oburzona jej podejściem do dzieci w końcu to "specjalista" chorób dziecięcych, podczas badania podnosi głos na i tak już przerażone dziecko. Stanowczo odradzam

Bardziej niemiłego lekarza w swoim życiu nie spotkałam, opryskliwa, zero wyrozumiałości i jakichkolwiek oznak kultury. Trudno mi wypowiadać się o jej kompetencjach, gdyż moje dziecko miało tylko profilaktyczną wizytę u pani doktor, jednakże uważam, iż są w Łodzi inni, kompetentni i z pewnością milsi kardiolodzy dziecięcy. Dlatego stanowczo odradzam.

Dziecko jest pod opieka Pani doktor i jestem zadowolona z Jej podejścia. Leżałyśmy w szpitalu z córka i nie było konieczności zadawania jakichkolwiek pytań bo Pani doktor na bieżąco nas o wszystkim informowała.Uważam Panią za osobe kompetentną i dobrego fachowca dlatego tez jestem zdziwiona opiniami. Córka jest jeszcze przed zabiegiem i mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku.Pozdarwiam

Tragedia!!! To nie lekarz, tylko babsko, które powinno siedzieć w domu a nie straszyć swoim zachowaniem dzieci, jak i rodziców. To jakaś pomyłka!!!

Tragedia!!!

NAJGORSZE BABSKO JAKIE SPOTKAŁAM !!!!!!!

NAJGORSZE BABSKO JAKIE SPOTKAŁAM !!!!!!!

Jest Bardzo dobrym Kardiologiem choć ma swoje chumory ale ostatnio jest bardzo miła

nie wiem skąd te negatywne opinie na temat pani Doktor.Była lekarzem prowadzącym mojego synka Wojtusia( napisałam była , bo Wojtuś zmarł po 2 operacji)i zastrzeżeń do pani Doktor nigdy nie miałam, rzeczowa, kompetentna,miła, odnosząca się z empatią zarówno do nad rodziców , jak i do Maluszka.