dr n. med. Barbara Niedzielska-Stanek

Kardiolog dziecięcy

2,4
2,4
2,6

Własnie wrocilam z wizyty od Pani dr. jestem oburzona jej zacowaniem i podejscia do 20 miesiecznego dziecka!!!!! Byla bardzo nie mila, podniosla nawet glos by byl cicho ( a syn po prostu sie bal badania) SKANDAL jak taka osoba moze pracowac z dziecmi.Nie ma do nic podejscia.ale zeby nie bylo ....to podobno jest dobrym kardiolgiem. nastepna wizyte mamy za rok....wybiore innego lekarza.

nastepna wizyte mamy za rok....wybiore innego lekarza.

Ma cudowne podejscie do dzieci.Jest osobą kompetentną, wnikliwą, ma czas dla pacjenta, chętnie wysłucha i odpowie na pytania.

Pani Doktor to wspaniały człowiek i lekarz. Najbardziej jednak cenię w niej profesjonalizm , załatwianie spraw od a do z,kompleksowe leczenie, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie podejście do dziecka . Rzeczywiście niezależnie od tego gdzie Pani Dr Basia przyjmuje swoich pacjentów ,czy się spieszy czy nie, czy ma dobry czy zły dzień ,zawsze sprawy swoich dzieci traktuje priorytetowo a do tego na oddziale walczy jak lwica o swoich pacjentów. Cenię w niej również realistyczne podejście , brak nadmiernego hurraoptymizmu i tłumaczenie z czym co się wiąże. Mojego synka prowadzi od ...

Mojego synka prowadzi od urodzenia , Alaś ma w tej chwili 2 latka,ale Pani Dr nie zamieniłabym z pewnością na nikogo innego , mam do niej pełne zaufanie, jestem pewna jej umiejętności.
Z całego serca doradzam ,żeby nie oceniać jej po pierwszym starciu bo każdy z nas miewa czasem słaby dzień - większość rodziców, którzy dobrze ją znają mają takie zdanie jak my.
Jesteśmy Pani DR wdzięczni za to, co do tej pory dla nas zrobiła i prosimy o jeszcze i jeszcze
wdzięczni rodzice Alanka Kulety

Moje dziecko jest pacjentką P.Doktor od ponad 10 lat.Pani doktor jest profesjonalna w każdym aspekcie , jest bardzo rzeczowa zarówno w kwestii diagnostycznej jak i terapeutycznej. Niezależnie od tego czy przyjmuje dziecko w poradni przyszpitalnej , czy też jest lekarzem prowadzącym na oddziale. Pomijając kompetencje zawodowe to bardzo elestyczna i dobrze zorganizowana lekarka, która na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Gorąco polecam, nigdy nie żałowałam wyboru Pani Doktor na lekarza prowadzącego dla mojego dziecka.

okropne babsko,niemiłe,bez odrobiny umiejętności podejścia do dzieci,kontakt z rodzicem praktycznie zerowy,zdecydowanie odradzam.