Barbara Urban

Stomatolog, Ortodonta

2,9
2,6

Mam nadzieję, że komentarze Państwa są bezstronne. Jeśli tak, to jest w nich zbyt duża rozbieżność. Ja leczę syna ok. 9 miesięcy i nie zauważyłem ani ignorancji ani niekompetencji. Być może niektórzy są przewrażliwieni i żądają posługi nie usługi. Ja ze swej strony polecam.

To był bolesny koszmar, teraz bolesne i kosztowne leczenie poniszczonych ząbków. Nie musze już pisać że oczywiście trzeba poprawiać. Zamiast spełnienia marzeń, zawod... i kolejne pieniązki w zabki

Robiłem u niej Korekcje górnego i dolnego łuku. Fachowo elegancko i co do pieniądza to powiem wam, normalnie żadne ceny nie wygórowane poleciłem kilku znajomym tez sobie chwalą, wymaga higieny i czystości od pacjentów ale który lekarz tego nie wymaga.

Nie polecam wizyt u Pani dr . Priorytet to pieniądze a potem interes pacjenta . Deklaruje chęć współpracy i elastyczność w wizytach ,jednak po wykonaniu zdjęć i wycisków przez pracowników zaczynajasię schody pacjent traktowany jest jak intruz przez Pania doktor . personel na recepcji kompletnie nie zorientowany Nie polecam wa wręcz przestrzegam !!

Nie polecam wa wręcz przestrzegam !!

Nie polecam! Nieuczciwa! Przede wszystkim chciwa!!

Nie polecam! Nieuczciwa! Przede wszystkim chciwa!!

zdecydowanie brak kompetencji niezadowolenie z leczenia podejscia

zdecydowanie brak kompetencji niezadowolenie z leczenia podejscia