Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

Podczas walki z chorobą napotykałam wielu lekarzy specjalistów godnych polecenia , ale Pani doktor to naprawdę najbardziej "ludzki" i najwspanialszy specjalista. Pracuje w Przychodni MEDIX, bardzo przyjaznej dla cierpiącego pacjenta.

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.

Poznałem Panią doktor 5 lat temu, kiedy to jako pierwsza zajęła się moim przypadkiem choroby nowotworowej ,była i jest nadal moim lekarzem. Postawiła odpowiednie rozpoznanie, ustaliła plan leczenia. Zawsze bez problemu ,mile ,grzecznie i uprzejmie . Mógłbym powiedzieć, że polecam ją innym ale to paradoks -nikomu nie życzę choroby nowotworowej

Naprawdę super lekarz !!!! polecam Panią Barbarę!!!! profesjonalista na każdym kroku, rzeczowo podchodzi do pacjenta, odpowiada na każde pytanie (co świadczy o ogromnej wiedzy), praktycznie przez cały czas badania czułam że jestem pod dobrą opieką, super lekarz !!! pozdrawiam

Bardzo fachowe leczenie oraz podejście do pacjenta, człowiek czuję się tam dobrze a co za tym idzie samo leczenie nie jest stresujące. Dla mnie lekarz w sam raz !!

Profesjonalny i życzliwy radioterapeuta i człowiek . Byłem u dr Winkler-Spytkowskiej w CDM Medix we Wrocławiu i dzięki Niej zostałem zakwalifikowany do naświetlań. Panią doktor cechuje wielka empatia. Polecam!!

Takt, kultura, kompetencja. Atmosfera, którą Pani dr wytwarza, powoduje, że wszelkie dolegliwości stają się odległe. Tacy lekarze mają szansę w dzisiejszych czasach zdobywać pacjentów. Pozdrawiam !!!

Przemiła lekarka, serdeczna, sama obecność PAni Barbary powoduje że pacjent czuje się bezpiecznie i zapomina o lęku. Dziękuję !! :) polecam Panią dr Winkler-Spytkowską !!

Jeden z lepszych radioterapeutów we Wrocławiu na jakiego trafiłam. Doskonała lekarka a przy tym niezwykle ciepła osoba, wspierająca pacjentów. POLECAM WAM GORĄCO.

Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie ta lekarka. Bardzo dziękuję ! Serdecznie polecam , ponieważ na prawde Pani doktor pomaga !!!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39