Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

PANI DOKTOR WINKLER-SPYTKOWSKA JEST SYMPATYCZNA, WSZYSTOKO WYTŁUMACZY CO I JAK, GODNA POLECENIA :) POLECAM

Poznałem Panią doktor 5 lat temu, kiedy to jako pierwsza zajęła się moim przypadkiem choroby nowotworowej ,była i jest nadal moim lekarzem. Postawiła odpowiednie rozpoznanie, ustaliła plan leczenia. Zawsze bez problemu ,mile ,grzecznie i uprzejmie . Mógłbym powiedzieć, że polecam ją innym ale to paradoks -nikomu nie życzę choroby nowotworowej

Naprawdę super lekarz !!!! polecam Panią Barbarę!!!! profesjonalista na każdym kroku, rzeczowo podchodzi do pacjenta, odpowiada na każde pytanie (co świadczy o ogromnej wiedzy), praktycznie przez cały czas badania czułam że jestem pod dobrą opieką, super lekarz !!! pozdrawiam

Konkretnie i na temat. W oczach widać prawdziwą troskę o Pacjenta. Byłem u P. Doktor pierwszy raz i miło byłem zaskoczony.

Super radioterapeuta, dobry diagnosta, wspaniały człowiek, wyrozumiała dla osoby chorej i niepełnosprawnej, polecam Panią Barbarę każdemu!!!

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.

Podczas walki z chorobą napotykałam wielu lekarzy specjalistów godnych polecenia , ale Pani doktor to naprawdę najbardziej "ludzki" i najwspanialszy specjalista. Pracuje w Przychodni MEDIX, bardzo przyjaznej dla cierpiącego pacjenta.