lekarz Barbara Żurek

Pulmonolog, Alergolog

Jeśli udało się komuś dostać do Pani doktor to niech się jej trzyma. Jest naprawdę dobra!!!

Najlepszy lekarz alergolog w województwie.Uprzejma,wszystko wyjasni.To ona wyleczyła moje dziecko, chociaż wczesniej chodziłam do innych lekarzy. Gorąco polecam!!!Trzeba niekiedy długo czekać na wizytę ale warto!

Osoba miła i kompetentna, nie jestem do końca przekonana i pełnym kopleksowym podejściu do diagnozy, czasem przepisuje leki i kontunuuje leczenie chociaż nie przynosi ono żadnej poprawy...za mało poszukiwań innych przyczyn danego stanu...jednak w Opolu i tak nie ma zbyt dużego wyboru dlatego mimo wszystko polecam Panią Doktor

Najwspanialszy Lekarz który pomógł mojemu dziecku,do którego trafiłam z moim chorym synkiem który przeszedł 4 razy zapalenie płuc i 5 razy zapalenie oskrzeli a ma dopiero 1,5 roku Dziękuje Pani Doktor Serdecznie !!!!

Pomimo uznania dla uprzejmości dr Żurek, to ciągle nie ma czasu na kompleksowe przebadanie i zajęcie się chorobą.Wizyty trudno zamówić, trzeba z wielotygodniowym wyprzedzeniem, a potem i tak jest telefonicznie odwoływana i przenoszona na następny termin za miesiąc.Ja przy zaawansowanej astmie zostałam bez leków przez ten kolejny miesiąc i nikt tym się nie przejął. Przy astmie to niedopuszczalne.

Pomimo uznania dla uprzejmości dr Żurek, to ciągle nie ma czasu

Leczylam sie u pani dr, naprawde polecam wszystkim, ma profesjonalne podejscie,kompetentna,mila... naprawde ze swieca szukac takich lekarzy ;)

byłam też prywatnie. 60 zł. Lekarka cierpliwa, uprzejma, grzeczna. Jedyny minus to wieloletnia, nieuleczalna moja alergia :( PRzetestowalam już wiele leków i żaden nie działa ;(

Wspaniały lekarz. Kompetentna, miła, cierpliwa. I jaki wynik leczenia! Mój synek nie "boi się" już wiosny.:)

Wspaniały lekarz, kompetentny!!!!, z ogromną wiedzą, potrafiący i chcący szukać przyczyn chorób, często wyręczając lekarzy innych specjalności. Dzięki Niej oddycham normalnie, "wyciągnęła" mnie z poważnych stanów. Uczciwa, skromna, życzliwa, nawet dla marudzących pacjentów.

Bardzo miła i uprzejma pani doktor. Jest zdecydowanie najsympatyczniejszym i skutecznym lekarzem jakiego znam :)