dr Bartosz Brzozowskidr Bartosz Brzozowski - zdjęcie profilowe

dr Bartosz Brzozowski

Endokrynolog, Internista

3,3
3,7

Konsultacje endokrynologiczne i internistyczne.

Konsultacje endokrynologiczne i internistyczne.

Pan Doktor jest asystentem w Klinicznym Oddziale Endokrynologii, Kliniki Chorób Wewnętrznych w X Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy.

Swoje główne zainteresowania zawodowe skupia wokół:
– chorób tarczycy (w tym nadczynność oraz niedoczynność tarczycy, Ustala wskazania i przygotowuje do leczenia zabiegowego chorób tarczycy)
– chorób przysadki
– chorób nadnerczy
– zespółu policystycznych jajników

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem otyłości, zaburzeń metabolicznych, nadmiernego owłosienia oraz leczeniem chorób tarczycy u ciężarnych.

W gabinecie specjalistycznym istnieje możliwość wykonania badania USG tarczycy podczas wizyty na profesjonalnym sprzęcie wysokiej klasy. Posiada Certyfikat w zakresie USG jamy brzusznej, piersi i tarczycy.

Pan Doktor uczestniczy w licznych konferencjach, zjazdach oraz kursach doskonalących.

Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
Członek Polskiego Towarzystwo Chorób Wewnętrznych.

Ja jestem zadowolony. Doktor mnie zbadał, wyleczył z anginy. Dodatkowo zdiagnozował "migotanie przedsionków". Jeśli tak się to nazywa. Jak ktoś przychodzi tylko po zwolnienie to nie da. Mnie pomógł. Polecam.

Nie polecam. Leki przepisane przed Pana Bartosza nie pomogły. Nadal leżę w łóżku z temperaturą... tfuuu 38 stopni to stan podgorączkowy (wg Pana Bartosza) i zwolnienie się nie należy. Bo nie. Nie chciał nawet wiedzieć jak pracuje, chyba trzeba rozróżnić pracę jako sprzątaczka w hotelu (brak kontaktu z klientami, praca w ciepłym) od mechanika (praca z klientem + często zimny garaż) a energetyk lini napowietrznych (zimno, zimno i jeszcze raz wietrznie). Co tam 38, idź Pan z gorączką do pracy, po kilku dniach z antybiotykiem przejdzie. Nie jest to złośliwa opinia, po prostu będę unikał tego Pana i Państwu też polecam.

Znakomity lekarz! :-) Godny polecenia, rzeczowy i jak najbardziej kompetentny. :-) Przy tym pozytywnie pocieszny! :-)

Znakomity lekarz! :-)
Godny polecenia, rzeczowy i jak najbardziej kompetentny. :-)
Przy tym pozytywnie pocieszny! :-)