Od 2000 r. pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy na stanowisku starszego asystenta jako alergolog, pediatra. Z dniem 4 maja 2015 r. kończę współpracę z WSD. Od tego dnia przyjmować będę w ramach NFZ w Poradni Alergologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz prywatnej praktyki lekarskiej w Centrum Gizińscy. Oferuję pełen zakres usług - testy, odczulania. Zapraszam również do kontaktu w sprawie wizyt domowych pod numerem: 695121300

zgadzam sie w 100 %.wspanialy lekarz,mila,kontaktowa a przede wszystkim cierpliwa.odpowiada na wszystkie pytania.bardzo dobry lekarz.polecam

Jeżeli chodzi o dr Madej jako jedyna potrafiła pomóc mojemu dziecku,które bez przerwy miało zapalenie oskrzeli, czasami płuc a także duszności, borykało się z wysypką.Lekarze leczyli mojego synka naokrągło antybiotykami,ona jednak zaleciła mojemu dziecku same infalacje. Pani Beata jest złotym człowiekiem do którego możesz dzwonić o każdej porze dnia i godziny!Nigdy nie odmówiła mi pomocy czy też przyjęcia małego na wizytę.Takich lekarzy powinno być więcej.Panią Madej można nazwać LEKARZEM Z POWOŁANIA.Każdym gorąco polecam.Dajcie swoim dziecią opiekę profesjonalisty.