Lekarze Błonie

lekarz Dominika Cieślikiewicz

SPZOZ Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego-Zachodniego
ul. Lesznowska 20A
05-870 Błonie

Lekarz o którym nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa. Zawsze dobrze przeprowadzony wywiad i odpowiednio dobrane leki. Polecam każdej osobie która jeszcze się zastanawia czy iść do pani Dominiki!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Wojciech Ficygowski

Błońska 48A
05-870 Błonie

Bardzo kompetentny i dokładny lekarz. Wykazuje się dużą wnikliwością, dokładnością i cierpliwością w stosunku do pacjentów. Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Paweł Wareluk

05-870 Błonie

Konieczne było u mnie wykonanie usg sutka. Doktor Wareluk zrobił to bardzo, bardzo dokładnie. A to moim zdaniem ważne, to jedno z badań które jest kluczowe jeśli chodzi o dalszą diagnostykę i leczenie. Tym bardziej jestem wdzięczna za podejście. Doktor to świetny specjalista.
Opinia dodana przez: Klaudia I.

lekarz Zbigniew Horoszkiewicz

05-870 Błonie

zyje 70 lat pierwszy raz spotkalam takiego lekarza jest uprzejmy,cierpliwy wyslucha pacjeta kulturalny i widac ze bardzo troskliwy. nawet przez telefon wyslucha poradzi w tym dniu niemialam wizyty ale potrzebowalam porady same walory.kompetetny. warto polecic takiego Doktora.Zyczyla bym sobie i innym takich lekarzy wszedzie w szpitalach i przychodniach serdecznie pozdrawiam

lekarz Leszek Pawłowski

Internista, Kardiolog

05-870 Błonie

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Renata Gralec

05-870 Błonie

Cierpliwa i miła. Zawsze doradzi. Duża wiedza i trafność w identyfikowaniu i sposobie leczenia chorób. Pani Doktor pomogla mi wiele razy. Polecam.
Bardzo polecam Panią Doktor, jest fachowa, dokładna, sympatyczna. Uratowała mi dwa zęby przed usunięciem. Moje dzieci uwielbiaja wizyty u Pani Doktor. Wdzieczna pacjenta Paulina B.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Andrzej Śliwka

05-870 Błonie

Jest to bardzo dobry specjalista, kompetentny i konkretny, zna się rewelacyjnie na swojej pracy, potrafi wytłumaczyć w jaki sposób będzie przebiegać leczenie , jest perfekcjonistą :) Pomimo wspaniałego doświadczenia, wyróżnia się tym, że jest bardzo miły, przesympatyczny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta :) . Naprawdę jest godnym polecenia :) Dzięki operacji wykonanej prze tego dr. :) mogę normalnie funkcjonować :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Natalia Nowak

Anestezjolog

Ośrodków Działalności Leczniczej Caritas AW
ul. Powstańców 8a
05-870 Błonie

Z całego serca polecam Panią doktor Natalię Nowak. Posiada ogromną wiedzę, jest wyjątkowo dokładna i cierpliwa. Nie spieszy się, dokładnie zapoznaje się z historią choroby i dostarczoną dokumentacją, odpowiada na wszystkie pytania. Pani doktor jest wyjątkowo empatyczna. Mam wielkie szczęście że trafiłem do grona pacjentów Pani doktor Natalii Nowak. Serdecznie dziękuję Pani Doktor, wdzięczny pacjent Mariusz Wiśniewski
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Jędrzej Piotrowski

SPZOZ Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego-Zachodniego
ul. Lesznowska 20A
05-870 Błonie

Kompetentny i uprzejmy lekarz, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i skutecznie potrafi uspokoić pacjenta, gdy są jakieś niejasności. Polecam wszystkim, którzy mają skierowanie na USG.
Opinia dodana przez: Klaudia

mgr Dorota Lubańska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Diaita
05-870 Błonie

nie wierzyłam, że mogę schudnąć ! przełamałam się i uwierzyłam w siebie polecam , naprawdę warto Beata

lekarz Piotr Cygan

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodków Działalności Leczniczej Caritas AW
ul. Powstańców 8a
05-870 Błonie

Cudowny lekarz. Wiele razy trafiałam na niego o nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmiscia . Zawsze wysłucha , zleci badania .
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Małgorzata Gajewska

Poznańska 5
05-870 Błonie

Jest super doktorem .Jestem bardzo zadowolona dużo pomogła . Jak było potrzeba to wzięła do siebie do szpitala . Zaopiekowała się i polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Ela

mgr Katarzyna Król

Psycholog, Psychoterapeuta

05-870 Błonie

Moja opinia jest bardzo pozytywna, otrzymałem w terapii to, czego potrzebowałem, dużo lepiej radzę sobię z codziennymi problemami.

Małgorzata Kossut

Medycyna estetyczna, Dietetyk

Gabinet Medycyny Urody
Fabryczna 7
Błonie

Witam, pragnę podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami a jestem pacjentką Pani dr. M. Kossut od kilku lat. Otóż 27.09.2022 byłam u Pani dr M. Kossut na kolejnej poradzie "estetycznej" . Zawsze dbałam we własnym zakresie o swój kosmetyczny wygląd twarzy ale jak wiecie same maseczki to niewiele. Dzisiejsze technologie mogą zrobić wszystko bez ingerencji skalpela czy innych instrumentów. Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na zabieg HI FO polegający na ...
Opinia dodana przez: Irena
Jestem z tych osob,ktore zawsze sprawdzja lekarzy w internecie, zanim sie do nich wybiorą. I tak tez zrobilam przed wizytą do Pani doktor Malgorzaty Kossut. Długo sie zastanawialam nad wyborem lekarza (w końcu to moja twarz!),ale w internecie trafiłam głównie na same pozytywne opinie i latego sie zdecydowałam. Terraz jestem już po kilku wizytach (seria kwasów recovery, botoks-czoło, slicznie poprawiony nosek kwasem kwas hialuronowym) i z cała pewnością mogę powiedzieć ...

lekarz Joanna Kolinek

Dermatolog

LLMED Przychodnia Lekarzy Specjalistów NZOZ
Rynek 14
05-870 Błonie

Pani doktor jest profesjonalistką. Ma duże doświadczenie. Trafnie ocenia schorzenie. Męczyłam się z ropiejącą piętą. Jedna wizyta i od razu diagnoza i trafione leczenie. Okazało się, że miałam łuszczycę na pięcie. Szczerze polecam. P.S. nie ma problemów z zapisem na wizytę.
Opinia dodana przez: Skibibibi

lekarz Urszula Radziszewska

Piłsudskiego 12f
05-870 Błonie

Bez zastrzeżeń. Nigdy się jeszcze nie zawiodłam, a zdarza mi się leczyć u niej już od kilku lat. Polecam.

dr n. med. Jarosław Kober

Lekarz rodzinny

05-870 Błonie

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa