lekarz Bogdan Lemejda

1,7
1,4
1,7
1,3

ten człowiek powinien nazywać się Doktor House. Nie dość, że profesjonalny i urzekający to jeszcze nieznacznie ciepły w podejściu

Po wypadku (upadek na rolkach z wiaduktu) złamanie kości promieniowej z przemieszczaniem, odesłał z pogotowia do domu po założeniu gipsu. Jeszcze tego samego dnia zwijając się z bólu pojechałam do lekarza rodzinnego po skierowanie natychmiastowe do poradni ortopedycznej. Tam doktor po obejrzeniu zdjęcia skierował mnie natychmiast na oddział i sam przyznał że zachowanie "lekarza" na SOR było niedopuszczalne, pomijam już fakt, że kiedy zapytałam Pana Lemejde w którym miejscu jest złamanie to lekceważąco, mówiąc do mnie per "ty" powiedział: "tam gdzie cię boli". Nigdy w życiu nie miałam doczynienia z gorszym lekarzem.

Wczoraj trafiłam z dzieckiem , ten lekarz to nie lekarz , traktował mnie wrednie , zero podejść do córki która ma 16 miesięcy , szył ją jak by nie wiedział że to małe dziecko .... Mam nauczkę na całe życie będę tego lekarza omijała . Pielegniarka bardzo miła co by nie powiedziała , to ten wredny lekarz nawet do niej brzydko się odzywał , .MASAKRA

Niemiły, niesympatyczny, gburowaty. W życiu się z takim lekarzem nie spotkałam :-( Może jak się prywatnie pójdzie, to będzie miał większy szacunek do człowieka. Kto może to OMIJAĆ szerokim łukiem!!! Dno.

Tragedia szkoda pisać.Szerokim łukiem omijać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niekompetentny, niemiły buc. Sugerował żonie symulacje. Odesłał z SOR u twierdząc, że wszystko jest w porządku. Po wizycie u innego ortopedy okazało się, że kolano żony jest w bardzo złym stanie. Zero wiedzy i ignorancja względem pacjenta.

Ten człowiek to chodzący uraz, bardzo was proszę jeśli chcecie wrócić kiedyś do sprawności a usłyszycie to nazwisko natychmiast zmieńcie przychodnie,parę lat temu źle założył mi gips i gdyby nie moja czujność, ręka zrosłaby się nieprawidłowo i trzeba byłoby ją łamać, a teraz kilka dni temu spotkało to moją babcię źle złożył jej rękę, właśnie miała zabieg który ma na celu poprawić jego "robotę". POZATYM JEST UWIKŁANY W SPRAWY JAK TA: http://tygodnikkrag.pl/index.php/europe/item/2102-podwojny-blad-ortopedow-lekarze-skrzywdzili-jeremiasza

ten człowiek nie powinien być tym kim jest ,dawno już powinno się go wykluczyć z zawodu .To zwykłe bydle co ma drugiego człowieka za nic

Kompetencje zerowe! Ten Pan ma problem do ludzi, że w ogóle żyją. Brak słów. Lepiej uciekać gdzie pieprz rośnie na jego widok.

Lekarz wydaje się dobrym i fachowym, jednak ma bardzo złe podejście do pacjenta i jest stronniczy dla wybranego przez siebie szpitala. Bardzo oziębły i mało wyjaśniający chorobę i uraz. Ciągle stwierdzał podczas badania, ŻE ZA DUŻO PYTAŃ ZADAJĘ bo już po fakcie. Ale chyba po to idę do lekarza? ogólnie myślę że ma wiedzę, ale nie jest przyjemny i uprzejmy. Myślę że są lepsi.