lekarz Bogdan Lemejda

1,6
1,5
1,5
1,4

Szok, że taka osoba może pracować w szpitalu. Pacjenta traktuje gorzej jak przedmiot. Pielęgniarki muszę namawiać go, żeby zbadał pacjenta. Nie życzę nikomu spotkania z panem. Strach pomyśleć ile osób w potrzebie zostało tak potraktowanych.

SOR Głogów. Miła obsługa w recepcji, ale w gabinecie pozostawia wiele do życzenia. Lekarz po moim urazie łydki stwierdza, że wszystko ok pomimo braku możliwości chodzenia i opuchniętej nogi. Brak wykonania podstawowego usg i zaangażowania w dalsze leczenie. Usg ma być wykonane przeze mnie na własną rękę. Mam siedzieć w domu, chodzić o kulach i czekać aż się "uzdrowi". Wychodząc spytałem jak mam iść skoro nie mogę stawać na nodze? Cytuję odpowiedź: proszę nie stawać na tej nodze i skakać na drugiej. To jest lekarz?! Nie chciałem robić awantury i wyskoczyłem. Na co idą te podatki. Porażka.

Rzeczowe podejście do sprawy, właściwy człowiek na właściwym miejscu , zna się na tym co robi. Nie podzielam negatywnych komentarzy

Nie podzielam negatywnych komentarzy

Bardzo nie przyjemny czlowiek, gburowaty! Traktuje ludzi gòrnolotnie i wymijająco,. Nie daje możliwości nawet krótkiej wypowiedzi i nie przeprowadza wywiadu pacjenta. Różnego rodzaju terapię i leczenie, często wyśmiewa jeśli nie jest jego zaleceniem !

Trafiłam na SOR, bo weekendową opieką medyczna, stwierdziła że przypadek jest na SOR. Lekarz bardzo nieprzyjemny, pogardliwie podszedł do mnie i do tematu, mówiąc, że nie jest to przypadek na SOR. Powinnam poczekać do poniedziałku z babrzaca się raną i temperatura od tej rany powyżej 38.

Po kilku kontaktach z tym Lekarzem dziwię się wystawianym mu opiniom. Mam wrażenie że tylko osoby które chcą wystawić złą opinię dokonują tu wpisów. Osobiście nie mam zastrzeżeń co do wizyty u tego Pana. Był uprzejmy i rzeczowy.

Czy ktoś taki może być lekarzem! Traktuje pacjentów, jak wielkie nic - ja mam władzę, pieczątkę, więc rządzę. Kolano opuchnięte po artroskopii i jego ból to normalność ( drugi miesiąc ), a zastrzyki z kwasu hialuronowego i blokada sterydowe, to naciąganie naiwniaków.

Okropieństwo. Poszłam z problemami po skręceniu kostki. Powiedział mi że jestem za gruba i dlatego boli! Inni pacjenci w kolejce mówili, że do nich mówił tak samo. Przerywał mi i nie dawał skończyć wypowiedzi. Uznał, że nie istnieje nic takiego jak „zwichnięcie” a o tym uczą nawet w szkole. Po powiedzeniu mu co myślę, nazwał mnie niewychowaną, kazał wyjść i powiedział, że ma nadzieję, że nigdy do niego nie wrócę bo nie chce mnie widzieć. Uznał, że jestem za młoda, żeby wyrażać swoje opinie. Nie chciał obejrzeć moich zdjęć RTG bo „pewnie i tak nic tam nie ma”. Zdecydowałam się na szybki termin, stanowczo ODRADZAM!

Trafiłam na SOR po tym jak kolano samo z siebie wypadło mi w lewą stronę. Lekarz na zdjęciu RTG nic nie zauważył. Prostował nogę na siłę, mimo krzyku, płaczu i mówienia, że nie jestem w stanie zrobić tego sama - w wypisie opisał "swobodny ruch stawu" oraz "więzadło bezbolesne" - mimo że wyraźnie mówiłam, że bardzo boli. Nie zlecił dodatkowych badań, był arogancki i niekomunikatywny - w ogólnie nie rozumiał co się mówi i nie chciał słuchać. Uznał, że uraz nie jest poważny i nie jest w stanie nic więcej zrobić, a "incydent" wynika zapewne z jakiejś innej kontuzji.
Tego samego dnia, po konsultacji z innymi lekarzami okazało się, że kolano na zdjęciu RTG nie jest prawidłowe (przesunięta rzepka, która powoduje wypadania kolana). Dodatkowo po zrobieniu USG okazało się, że doszło do zerwania dwóch więzadeł, zwichnięcia stawu i konieczna będzie operacja.
Lemejda nie zauważył żadnej z tych rzeczy, lekarzem nazwać go nie można. Radzę omijać szerokim łukiem bo więcej szkody robi niż pożytku.

Pan doktor powinien udać się na szkolenie z zakresu stosunków interpersonalnych pomiędzy lekarzem a pacjentem. Umiejętności pana doktora w tym zakresie oraz uptzejmość ocenam na 1/10. Nie otrzymałem zwolnienia przy wypisie ze szpitala. Pan doktor kazał mi w tej sprawie zwrócić się do mojego lekarza rodzinnego, co jest zupełnie niezrozumiałe.