lekarz Bogdan Lemejda

1,6
1,5
1,5
1,4

Kawał dziada na każde pytanie reagował nerwami co za człowiek on nie powinien być lekarzem albo matka go nie kochała albo bawił się z kotkami u księdza mam nadzieję że będziesz prostaku cierpiał

Szkoda ze nie da się wystawić 0 gwiazdek lub całkowicie ujemnej opinii bo tylko na taką zasługuje. Nie rozpoznał złamania kości udowej u niespełna 2letniego dziecka i stwierdził stłuczenie kolana 🤦‍♀️ przez jego błąd mogliśmy zrobić dziecku jeszcze więcej szkody, nie wiedząc o złamaniu. Lekarz który zobaczył zdjęcie rtg po dwóch dniach od wizyty na sorze od razu stwierdził złamaniea było to to samo zdjęcie które oglądał Lemejda!!!

Lekarz niemiły, wredny, brak podejścia do dzieci. Na pytanie o rentgen głowy uznał,że go denerwuje i stal się opryskliwy i chamski. Nawet personel nie ma o nim dobrego zdania !!! Laske robi że pomaga ludziom !!!!

Nie polecam. Trafiłam na sor z silnym i rwącym bólem kolana .nie dość że się wydzierał to siłą zginał mi noge gdzie ból był przeogromny że ja już krzyczalam.. Nie można było zapytać o nic bo jak się coś odezwałam to z łaską odpowiadał. A ta Pani co siedziała z nim też nie lepsza. Najgorszy bez empatii i wrażliwości lekarz jeżeli można go tak nazwac.... Czas zmienić prace.

Czas zmienić prace.

Byliśmy dzisiaj w raz z narzeczonym na sorze. Wczoraj niefortunnie upadł i wykręcił nogę. Odrazu spuchła, jednak myśleliśmy, ze to skręcenie i posmarowaliśmy maścią. Na następny dzień, opuchlizna była coraz większa, noga zaczęła robić się sina i mocno bolec, wiec pojechalismy na sor. Akurat dyżur pełnił dr Lamejda. Narzeczony udał się do gabinetu po pomoc, jednak zamiast tego usłyszał pretensje, ze robi z soru przychodnie, ze tutaj ratuje się ludziom życie, a nie robi przychodzi z takim czymś. Uznał, ze robimy wycieczki po szpitalach w województwie (szpital w nowej soli jest 60km od naszego miejsca zamieszkania, jednak najbliższe 2 szpitale nie chciały udzielić nam pomocy, wiec szukaliśmy dalej). Z nerwami nawet nie zbadał pacjenta, tylko odgórnie napisał, ze jest to skręcenie stawu skokowego (gdzie nawet nie kazał zdjąć skarpetki ze stopy), z wielkimi pretensjami kazał iść na prześwietlenie. Jak się okazało kość śródstopia jest złamana. Po obejrzeniu zdjęcia nagle zaczął spokojnie się odzywać, ale jego początkowe zachowanie było karygodne! Już wcześniej slyszlama negatywne opinie o tym lekarzu (jak włożył mojemu bratu rękę w gips, która wcześniej nie była nastawiona, a innym razem nogę, która wcale nie wymagała założenia gipsu!)

Omijać szerokim łukiem, niemiły i podejście do pacjenta - zerowe. Znieczulenie podczas szycia zaczęło działać dopiero w połowie, a jak zwracałem uwagę, że czuje ból to zarzucał mi symulację.

Tragedia szkoda pisać.Szerokim łukiem omijać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj trafiłam z dzieckiem , ten lekarz to nie lekarz , traktował mnie wrednie , zero podejść do córki która ma 16 miesięcy , szył ją jak by nie wiedział że to małe dziecko .... Mam nauczkę na całe życie będę tego lekarza omijała . Pielegniarka bardzo miła co by nie powiedziała , to ten wredny lekarz nawet do niej brzydko się odzywał , .MASAKRA

ten człowiek powinien nazywać się Doktor House. Nie dość, że profesjonalny i urzekający to jeszcze nieznacznie ciepły w podejściu

Niemiły, niesympatyczny, gburowaty. W życiu się z takim lekarzem nie spotkałam :-( Może jak się prywatnie pójdzie, to będzie miał większy szacunek do człowieka. Kto może to OMIJAĆ szerokim łukiem!!! Dno.