lekarz Bogdan Zalewski

Dr Zalewski to wspaniały ginekolog i położnik, profesjonalista w każdym calu. Polecam go wszystkim paniom. Koszt wizyty uzależniony jest od tego czy wykonuje dodatkowe badania np.cytologię. Najlepszy lekarz jakiego znam.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem- miłe podejście i zainteresowanie.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem- miłe podejście i zainteresowanie.

Według mnie on jest bardzo niekompetentny. Nie słucha co się do niego mówi. Zbywa szybko ludzi żeby jak najwięcej ich przyjąć. Też uważam że umywa ręce jak jest jakiś problem. Nie polecam!!!!!!

Pan dr Zalewski jest wspaniałym lekarzem. Po długich staraniach o dzidziusia to właśnie on pomógł zajść mi w ciążę. Jest miły, mądry i bardzo kompetentny.

Nie rozumiem ludzi przecież prywatna wizyta kosztuje ludzie nie oceniajcie kogoś jak do końca nie wiedzie na kogo trafiliscie bo każdy lekarz też jest człowiekiem stara się i nie można winic kogoś i oceniać skoro byliscie tylko raz

Nie polecam zwłaszcza kobietom w ciązy....

Nie polecam zwłaszcza kobietom w ciązy....

nie wystawia pokwitowania i pieniążki kasuje.. oj kasuje..

nie wystawia pokwitowania i pieniążki kasuje.. oj kasuje..

najlepszy lekarz jakiego znam. Ci, którzy źle wypowiadają się na jego temat dotknęła chyba jakaś dysfunkcja mózgu...lekarz zdecydowanie kompetentny, profesjonalista swojego fachu. Leczył mnie i dzięki niemu jestem zdrowa. Zawsze mogę na niego liczyć.

Szczerze mówiąc dziwi mnie taka niska dr Zalewskiego. Jak dla mnie jest ona bardzo dobrym lekarzem. Poszłam do niego na moją pierwszą wizytę, a jak wiadomo pierwszy raz zawsze najgorszy, i już został moim lekarzem do którego będę systematycznie chodziła. Jedyny minus to faktycznie tani nie jest i lubi pieniążki, ale spójrzmy prawdzie w oczy, który lekarz w tych czasach nie lubi pieniędzy;) Ogólnie jak najbardziej polecam tego lekarza:)

Ogólnie jak najbardziej polecam tego lekarza:)

Zostałam skierowana na konsultację przed laparoskopią.Pan doktor owszem miły i to by było na tyle, jedyne co sie dla niego liczy to pieniadze a pacjent jest tylko dodatkiem. Wszelkie pytania zbywał lakonicznie.Policzył sobie słono nie tylko za wizytę ale również za skierowanie, które tylko parafował swoją pieczatką bo było juz wypisane przez lekarza kierujacego na zabieg