dr n. med. Bogusław Mąka

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

fachowiec,nie krytykuje nikogo.omawia dokladnie wszystkie dostepne metody leczenia.uratował mi kilka lat życia.dziękuję panu profesorowi za to z całego serca.świetny chirurg i onkolog

Odnoszę wrażenie, że uważa, iż z rakiem trudno wygrać, stosuje standardowe leczenie, mało empatii, nie angażuje się.Jestem zawiedziona podejściem do chorego.

lekarz traktujacy pacjentow jak kroliki doswiadczalne-5 czy 6 operacji na jednym pacjencie to norma, na 5 pacje ntow z rakiem zolodka 5 zgonow. Idealna sytuacja do pracy naukowej-badania na zywym, otwartym organizmie.

Bardzo dobry chirurg , profesjonalista wrażliwy i czuły na chorobę pacjenta,odpowiada na wszystkie zadane pytania. Przejmuje się leczeniem pacjenta i dalszym jego stanem zdrowia. Pomaga przejść przez trudną terapię nowotworową i daje dużą dozę nadziei. Jest wiarygodny i godny polecenia . wdzięczna pacjentka M.A z Sosnowca .

wdzięczna pacjentka M.A z Sosnowca .

Bardzo dobry fachowiec. Konkretny i rzetelny. Nie ukrywa prawdy.

Bardzo dobry fachowiec. Konkretny i rzetelny. Nie ukrywa prawdy.

paproch nieumie nawet pozszywaci pacjenta bo szwy mi sie rozlecialy po wypisie a pozatym wypisal mnie w stanie krytycznym malo co nie zeszlem przez tego krwio pijce lapówkarza

Bardzo dobry chirurg onkolog-polecam.Jest konkretny,a przy tym bardzo dobry lekarz.

zaufałam mu i wierzę, że z tego wyjdę

zaufałam mu i wierzę, że z tego wyjdę

profesjonalista, doskonały fachowiec, kompetentny - polecam

profesjonalista, doskonały fachowiec, kompetentny - polecam

Sprawiające dobre wrażenie, zapewne o dużej wiedzy i doświadczeniu. Cięzko go złapać a za wizytę prywatna jako onkolog bierze 150 zł! W krytycznym momencie odsyła do innego szpitala a nie do siebie.