mgr Bogusław Mazur

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Pan Bogusław Mazur jest naprawdę wspaniałym fizjoterapeutą. Miłym, wyrozumiałym, a co najważniejsze skutecznym! Serdecznie polecam, jestem pewny, że nikogo nie zawiedzie.

Polecam! Jestem naprawdę bardzo zadowolona z wizyty u Pana Mazura :) Myślałam, że już nigdy nie odczuję ulgi bólu pleców, ale Pan Mazur okazał się moim wybawicielem.

Serdecznie polecam Pana Mazura. Nie mam mu nic do zarzucenia, przyjazne podejście do pacjenta, miła atmosfera podczas wizyty. Badania świetnie przeprowadzone, bardzo dokładnie i skrupulatnie. Jestem zadowolony z wizyty i leczenia.

Trafiłam do Pana Mazura przez moje problemy po operacji kolana, potem wdrożył bardzo dobrą i skuteczną rehabilitacje :) Super naprawdę polecam za podejście do pacjenta i skuteczność leczenia. Nigdy nie spotkałam lepszego fizjoterapeuty!!

Serdecznie polecam Pana Bogusława Mazura :) Naprawdę pomógł mi po operacji kolana wrócić do pełnej sprawności, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.

Polecam! Bardzo przyjazna wizyta, Pan Mazur wykazał się dużym zaangażowaniem w mój problem, jednocześnie wyjaśniając jaka mogła być jego przyczyna. Wszystkie zabiegi z zakresu fizjoterapii pomogły.

Pan Mazur jest godnym polecenia fizjoterapeutą, cechuje go bardzo dobre podejście do pacjenta. Fizjoterapia w moim przypadku była bardzo skuteczna, Pan Bogusław pomógł mi po operacji, doszłam dzięki niemu do pełnej sprawności.

Pan Mazur czyni cuda :) Zastosowana przez Pana Bogusława Mazura fizjoterapia manualna była bardzo skuteczna. Pozbyliśmy się bólu i mogę już normalnie funkcjonować. Bardzo polecam wszystkim, którzy zmagają się z przewlekłym bólem po urazie.

Cudowny fizjoterapeuta! Potrafi dokładnie zająć się problemem związanym z bólem i zastosować odpowiednie narzędzia do jego wyelminowania. Dodatkowo bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

Pan Mazur to ewidentnie fizjoteraputa z powołania, który chce pomagać ludziom z ich problemami. Serdecznie polecam każdemu, kto żyje z bólem i chce się go pozbyć.